Bir erkek hoşlandığını nasıl belli eder?

Bir erkek hoşlandığını nasıl belli eder?

Erkekler duygularını açık açık ifade edemezler ama hal ve hareketleri onların ne düşündüklerini tüm gerçekliğiyle ortay koyar.

Erkekler her ne kadar ketum olsa da hareketlerine bakarak sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlayabilirsiniz. Biraz dikkatli bakın belki de sizden hoşlanıyordur.

DETAYLARI KAÇIRMAZLAR

Hoşlanan erkek size dair her şeye önem verir. İlgileriniz, isteklerinizve sizi ilgilendiren her şeyi hafızalarına kaydederler. Eğer bir erkek size sizin bile fark etmediğiniz detayları aklında tutuyorsa aşık olduğu içindir.

MERAK VE KONUŞMA İSTEĞİ

Karşınızdaki erkek sizin hakkınızdaki her şeyi merak ediyor ve size dair her şeyle ilgileniyorsa bu durum size yakınlaşma isteğinden ileri geliyordur. Devamlı sizle konuşma çabaları da bu fikri destekliyor.

TENSEL DOKUNUŞ

Hoşlanan erkek dokunmak ister. Size karşıda yanılmaz bir dokunma arzusu gösteriyorsa size aşık demektir. Yürürken küçük dokunuşlar ve küçük temaslar sizden hoşlandığını gösterir.

JEST VE MİMİKLER

Hoşlanan erkek sadece konuşmalarıyla değil jest ve mimikleriyle de kendini beli eder. Çene ve boyun kaslarındaki gerginlik size karşı güzel duygular beslediğini gösterir. Bunun yanında size gülümsüyorsa size olan duygularını engelleyemiyor demektir.

BAKIŞLAR ÖNEMLİ

Erkeklerin dilleri yalan söylese de gözleri yalan söylemez. Hoşlanan erkek gözleriniz sizden alamaz. Uzun uzun gözlerinize bakar ve tepeden aşağı sizi süzer. Her fırsatta tepeden aşağı sizi süzerek göz teması kurmaya çalışırlar.

SAÇLA OYNAMAK

Hoşlanan erkek bazı istemsizce gelişen davranışlar gösterir. Karşınızdaki erkek ellerini nereye koyacağını bilemiyor ve devamlı saçıyla oynuyorsa size aşık demektir.

İLTİFAT YAĞMURU

Hoşlanan erkek en kadar içine kapansa da fırsatını bulduğunda sizi iltifat yağmuruna tutar. İşe biraz da mizah katarlar. Bu durum sizi de yavaş yavaş etkilemeye başlar.

Önerilen Haberler