Bir erkek nasıl cezbedilir?

Bir erkek nasıl cezbedilir?

Bir erkeği cezp etmek ve onu kalbinden vurmak düşündüğünüz kadar zor değil. Onlara karşı koyamayacağı hamlelerle erkeğin peşinde koşmayacak, aksine o sizin peşinizde koşacak.

Bir erkeğin peşinde koşmadan onu kendinize bağlayabilirsiniz. Bunu yapmak için küçük taktikler ve ince detaylar size yardımcı olacak. İşte yapmanız ve yapmamanız gerekenler...

ONA FIRSATLAR VERİN

Erkeğin size yaklaşması için ona fırsatlar verin. Sizinle iletişim kurması için diyaloglar kurmak ve onun özgüvenin artırmak için gülümsemek sizin hiçbir şey yapmadan onu cezp etmenizi sağlayacak. Onun anlattığı şeyleri önemsiz de olsa can kulağıyla dinlemek aranızdaki bağı kuvvetlendirecektir.

HIZLI DAVRANMAYIN

Erkekler kendi hayatlarını kontrol altında tutmak ve özgür olmak isterler. Siz, ona karşı fazla cüretkar ve baskın davranmaya başlarsınız özgürlüğünü elinden alınacağı korkusuyla geri adımlar atabilir. Bu yüzden belirli bir süre boyunca ona karşı baskıcı olmaya ve rahat davranmaya çalışın.

BİRAZ GİZEMLİ OLUN

Buluşmalarda ve sohbetlerde hakkınızdaki her şeyi açık açık söylemeyin. Bazı şeyleri merak ettirin ve onun heyecanını canlı tutun.Bunu yaptığınızda her buluşmanızda size karşı daha da meraklı sorular soracak ve siz tanımak için çok daha fazla çaba gösterecek.

ÖZGÜVENLİ GÖRÜNÜN

Erkekler kendilerine güvenen kadınlara hayrandır. Çünkü, özgüvenli kadınların kendi yollarını çizeceğini ve erkeğin hayatına fazla müdahale etmeyeceğini düşünürler. Özgüvenli görünmeniz onun size daha fazla yaklaşmasını ve kendini daha rahat hissetmesini sağlayacaktır.

CESARETLENDİRİN

Bir erkek, konuşurken, sırlarını ve özel şeylerini paylaşabileceği bir partner arar. Siz ona güven aşılar ve kendinize karşı açık olabileceğini hissettirirseniz karşınızdaki erkek, kısa sürede size bağlanacaktır.

Önerilen Haberler