Birinin sizi sevdiğini anlamanın 10 yolu

Birinin sizi sevdiğini anlamanın 10 yolu

Karşınızdaki insanın size ilgisi olup olmadığını merak mı ediyorsunuz? Onun hareketlerini analiz ederek sizin onun niçin ne ifade ettiğinizi anlayabilirsiniz. İşte davranış şekilleri ve anlamları…

Karşınızdaki insanın sizinle zaman geçirmek istemesi, önem verdiğiniz şeyleri hatırlaması, esprilerinize komik olmasa da gülmesi gibi davranışlar gözlemliyorsanız, sizi seviyor demektir.

1.HAREKETLERİNİZİ TEKRARLAMASI

Siz bacak bacak üstüne attığınızda o da aynısını yapıyor ya da siz elinizi belinize koyduğunuzda o da aynısını yapıyorsa bu durum size olan ilgisini gösterir.

2.SİZE DOĞRU EĞİLİYOR MU?

Karşınızdaki size olan ilgisini belli etmek için size doğru eğilir. Siz de bu davranışı gözlemliyorsanız onun size karşı ilgili olduğundan emin olabilirsiniz.

3.SİZE DEVAMLI BİR ŞEYLER Mİ SORUYOR?

Bir insan birisine aşık olduğu zaman onun hakkında her şeyi merak etmeye başlar. Karşınızdaki kişi de size devamlı bir şeyler sormasının sizi daha yakından tanımak ve size olan ilgisini göstermek için olduğunu bilmelisiniz.

4.HİSLERİNİZE KULAK VERİN

İçinizde "beni seviyor" diyen bir ses varsa içinizden gelen sese kulak verin. Çünkü bir kadın hislerinde kolay kolay yanılmaz.

5.SÜREKLİ TEMAS MI EDİYOR?

Şakalaşırken ve sohbet ederken size temas ediyor ve bu harekeleri fırsat buldukça tekrarlıyor mu? Cevap evet ise size aşık, emin olabilirsiniz.

6.ENGELLERİ KALDIRMAYA ÇALIŞIYOR MU?

Yemeğe çıktığınızda ya da sizinle beraber bir aktivite yaparken devamlı size yardım diyor ve ihtiyaçlarınızı karşılamaya mı çalışıyor? Doğru tahmin ettiniz, size aşık.

7.ÖNEM VERDİĞİNİZ ŞEYLERİ HAFIZASINDA TUTUYOR MU?

Doğum gününüz, işe başlama tarihiniz ya da onun yanındayken konusunu açtığınız özel bir tarihi aklında tutuyor ve o gün geldiğinde kutlama yapıyorsa size karşı oldukça ilgili demektir.

8.DEVAMLI YANINIZDA MI?

Kütüphanede, okulda, cafede, alışveriş merkezinde… Her yerde karşınıza çıkıyor ve sizinle iletişim kurmak istiyorsa bu durum size olan aşkından dolayıdır.

9.HEP YANINIZDA OLMAK MI İSTİYOR

Sizden hoşlanan kişi devamlı yanınızda olmak ve sizinle konuşmak istiyorsa bu size olan aşkından dolayıdır. Sinemaya gitmek, spor yapmak ya da farklı bahanelerle bu ilgisini gözlemleyebilirsiniz.

10.YORUM VE BEĞENİ REKORLARI MI KIRIYOR?

Karşınızdaki kişi sıkı bir sosyal medya takipçinizse bu da size ilgili olduğu anlamına gelir. Her paylaşımınıza beğeni ve yorumlar yapması boşuna değil.

Önerilen Haberler