Bıttım Sabunu Cildi Yeniliyor

Bıttım Sabunu Cildi Yeniliyor

Menengiç ağacı yağından elde edilen bıttım sabunun cilt nemlendirici, akne giderici, saç yumuşatıcı, mantar ve egzama giderici özellikleri ile cildi yeniliyor.

Doğal bakım ürünlerine olan talebin artması ile bıttım sabununun kullanımında önemli bir artış gözlendi. Bıttım sabununa talebin artmasında cilt ve saç sağlığı için gösterdiği önemli etkiler yer alıyor.

BITTIM SABUNUNUN FAYDALARI

Gençleştiriyor: Anti aging etkiye sahip olan bıttım sabunu, cilde zarar veren serbest radikallerle mücadele ederek yaşlanma karşıtı etki oluşturur. Cilt lekelerini ve derideki tahrişleri giderir.

Cilt yaralarına karşı etkilidir: Antiseptik özelliği sayesinde mantar ve egzamadan dolayı oluşan kaşıntıyı gidererek hastalığın yayılmasını engeller. Ciltte pürüzsüz bir görünüm oluşmasını sağlar.

Akneleri giderir: Ergenlik sivilceleri için doğal çözümler sunar. Deri yüzeyinde oluşan iltihabı kurutarak cildi aknelerden arındırır.

Faklı cilt türlerinde aynı etkiyi gösterir: Hem yağlı hem de kuru ciltlerde olumlu etkisin gösteren bıttım sabunu, cildin yağ dengesini koruyucu özelliğe sahiptir. Cildi, kurutmadan temizler.

Cildi rahatlatır: Cilt gözeneklerini saçlar ve cildin nefes almasını sağlar. Cilt üzerinde doğal peeling etkisi gösterir.

Saç sağlığını korur: Saç derisini besleyen ve nemlendiren bıttım sabunu, saçların sağlıklı uzamasını sağlar ve saç dökülmesin engeller. Bunun yanında saçların erken beyazlamasını ve sertleşmesini engeller.

Dış etkilere karşı koruma sağlar: Bıttım sabunu, cildin çevre kirliği ve benzeri dış etkilere karşı korunmasını sağlar. Cildin kendisini yenilemesini ve doğal nem dengesinde kalmasını sağlar.

Erişkin pişiğini engelliyor: Kilo sorunu olan kişilerde sıkça görülen erişkin pişiğinin giderilmesi için olumlu etki gösterir.

Saçların kolay şekillendiriyor: Kıvırcık saçlı bireylerin saçlarını kolayca şekillendirmesini sağlar.

Saçları nemlendiriyor: Kuru saçları nemlendiren bıttım sabunu, bu yönü ile saçların elektriklenmesini engelleyerek saç şekillendirmeyi kolay ve sağlıklı hale getiriyor. Saçlara hacim kazandırma ve saçların dolgun görünmesini sağlama etkileri de vardır.

BITTIM SABUNU KULLANIMI

Bıttım sabunundan tam olarak faydalanabilmek için The Soap Factory CEO'su özel ürünü el yapımı bıttım sabunu uygulama tarifini kullanabilirsiniz.

Bıttım sabununu kullanmadan önce saçınızı ılık suyla yıkayıp arındırın. Bıttım sabunu su ile beraber saçınıza uygulayın. Saçınızı bolca köpürtün ve saç diplerinize masaj yapın. 4-5 dakika bu işlemi devam ettirin. Bu uygulama sırasında saç derisini kaşıyarak uyarın. Saçınızı durulayarak uygulamayı sonlandırın.

Bıttım sabunundan maksimum oranda faydalanmak için saç yıkaması esnasında tek ürün olarak kullanın. Bıttım sabunu ile beraber kimyasal bir ürün kullanmayın.

Bıttım sabunundan tam anlamıyla faydalanabilmek için düzenli olarak kullanmanız gerekmektedir.

(İLANDIR)

Önerilen Haberler