Boşanacakları konuşulan Beren Saat eşi Kenan Doğulu

Boşanacakları konuşulan Beren Saat eşi Kenan Doğulu'nun doğum gününü kutladı!

Uzun süredir magazin gündeminde olan ve eşi Kenan Doğulu'dan boşanacağı iddia edilen Beren Saat, sosyal medya hesabından yaptığı duygu dolu paylaşım ile dikkatleri çekti.

Geçtiğimiz haftalarda kazada ölen eski sevgilisinin resmini paylaşan Beren Saat, bu defa da eşi Kenan Doğulu'nun doğum gününü kutlayan mesaj yayınladı.

KENAN DOĞULU'NUN DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLADI

Beren Saat, eşi Kenan Doğulu ile çekilmiş bir fotoğrafı "Ben oyun arkadaşımı buldum galiba" dedim bir aksam, gözlerin parlayarak baktın. Gece gitar sesiyle uyandım; bir şarkıya başlamıştın, büyülendim. Biz o şarkıyı beraber bitirirken, ask şarkısı olduk. Birbirimizin yaralarını öptükçe can arkadaşı olduk. Yaydığımız ask enerjisiyle çevremizde iklim değişikliğine sebep olduk ve beraber ne eğlendik. Sonra bir noktada sen masumiyetini kaybettin; ben de oyun arkadaşımı, yol arkadaşımı... Bir yerlerin kapısında el ele çekilmiş naylon fotoğraflarımızı aşk sananlar için bunlar, arkadaşlarımızın gözünden hesapsızca biz işte" ifadeleri kullandı.

"İYİ Kİ DOĞDUN DA SANA AŞIK OLDUM"

paylaşımına oldukça uzun bir not ekleyen Saat "Ne zaman boşanacaksanız diyorlar sürekli; güvenmek, bağlanmak, bağışlamak, vazgeçmek bütün bu ağır duygusal süreci hiç merak eden yok. Boşanmak isin en kolay kısmı, ben evlenmeye de görece az hevesli taraftım zaten. Benim için esas olan hep aşktı, aşktır! Bir yastıkta kocamak mı, beraber ölmek mi? İnsanların bir aşkı başarmaktan anladığı bilemiyorum. Oysa sen, ben, babanın gitarı bir yatağın içinde; sonsuz zamanın durakladığı, ömrün tamamlandığı yüz yıllar yaşadık. Bu demode romantizmde ortağım olduğun için teşekkür ederim. Sen tabi ki yeni şarkılar yazacaksın. Artık içimde ne öfke, ne en ufak bir pişmanlık; her damla gözyaşıma ziyadesiyle değdin. İyi ki doğdun da, sana aşık oldum." sözlerini kullandı.

Önerilen Haberler