Boyner

Boyner'in 'Çılgın Kelebek' İndirimi Başlıyor

Boyner'in, yılda 2 kere düzenlediği 'Çılgın Kelebek' indirimi 9, 10 ve 11 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek. Milyonlarca üründe yüzde 50 indirimin uygulandığı kampanya, saat 00.00'a kadar açık olacak.

Boyner'in merakla beklenen Çılgın Kelebek indirim kampanyası 9, 10 ve 11 Kasım tarihlerinde başlayacak. Milyonlarca üründe yüzde 50 indirimin uygulanacağı kampanya yarın başlayacak. Çılgın Kelebek İndirim kampanyası Boyner mağazalarıyla birlikte internet mağazasında da uygulanacak. 37 şehirdeki 118 Boyner mağazasına 2 milyondan fazla ziyaretçinin gelmesi bekleniyor.

SEZON ORTASINDA SEZON SONU İNDİRİMİ

Boyner müşterileri 'Çılgın Kelebek' kampanyası ile birçok markanın ürünlerini, sezon ortasında sezon sonu indirimli fiyatlarından satın alabilecek. Sayısız üründe yüzde 50 indirim uygulanırken, sevilen markalar da 'Çılgın Kelebek'e özel fiyatlarla tüketicilerin karşısına çıkacak.

4 MİLYONDAN FAZLA ÜRÜN İNDİRİMDE

Kadın, erkek, çocuk giyimden, ayakkabı ve çantaya, spor giyim ve spor ayakkabıdan mont ve kabana, kozmetikten aksesuar ve ev tekstiline kadar 4 milyondan fazla üründe indirim sağlayan kampanyanın, perakende gündemine hareketlilik getirmesi bekleniyor.

KIŞ ALIŞVERİŞİNİ YAPMA ZAMANI

Tüketiciler kampanyadaki 'çılgın indirimler' sayesinde sonbahar-kış sezonunda ihtiyaç duydukları giysileri uygun fiyatlarla alabilecek. Ayrıca yaklaşan yeni yıl için yılbaşı alışverişini de en uygun koşullarda yapabilecek.

Yorumlar

Önerilen Haberler

Tam sürüm için tıklayın.