Bu Burçlar 2019 Bu Burçlar 2019

Bu Burçlar 2019'da Ev Sahibi Olacak

2019, her burca farklı şanslar getiriyor. Bazı burçlara ise yeni bir evin kapılarını açıyor.

2019'dan herkesin farklı beklentisi var. Ancak bazı burçlar beklentisini biraz yükseltebilir. Çünkü şanslı 6 burç, 2019'da ev sahibi oluyor.

YAY

Bu yılın şanslı burcu Yay. Önceki yılın zorluklarını geride bırakan Yay, 2019'da ev satın alabilecek. Özgür ruhlu olan Yay burcu için kullanışlı ve küçük bir ev tercihi doğru olacaktır.

BOĞA

Kendi işini kurmayı ve ev sahibi olmayı planlayan Boğaları, yıldızlar da destekliyor. Yeni yılda ihtiyacı olan finansal kaynaklara erişecek olan Boğalar, lüks ve konforlu bir ev tercihi yapabilir.

BAŞAK

Başak burcu, 2019'da yazlık ev sahibi oluyor. Beyaz duvarlar, geniş pencereler Başak burcu için doğru detaylardır. Düzeni seven Başaklar, ferah ve kullanışlı evleri tercih edebilir.

AKREP

2019 yılının şans dokunuşu yapacağı bir diğer burç da Akrep burcudur. Akrepler, ev alırken evin finansal koşullarını biraz daha ön planda tutacak.

İKİZLER

2019'da ev alma hayallerini gerçekleştirecek bir başka burç da İkizler burcu. Ancak İkizler burcu ev aldıktan sonra biraz daha çalışmaları gerekecek. Bahçeli, teraslı, sevdikleriyle rahat edebilecekleri bir ev, İkizler burcu için doğru seçim olacaktır.

BALIK

2019, Balıkların kariyerlerini parlatma yılı olacak. Balık burcu, sıradan evleri değil akıllı ve ve özel tasarıma sahip ev seçeneklerinden seçim yaparak kişisel özellikleri ile uyumlu eve sahip olmuş olacaklar.

Yorumlar
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Önerilen Haberler