Bu burçlar sevgisini belli etmiyor

Bu burçlar sevgisini belli etmiyor

Sevginizi rahatça ifade edememe ve kendiniz rahatça anlatamamanızın nedeni burcunuz olabilir. Çünkü bazı burçları sevgilerini belli edemiyorlar.

Bazı burçlar kendilerini rahatça açarken bazı burçlar ise dışa karşı çok ketum olabiliyor. Öyle ki bazı burçlar sevgilerini ifade etmekten bile kaçınır. İşte sevgilerini ifade edemeyen burçlar…

KURALCI OĞLAKLAR

Otokontrollü yapısıyla öne çıkan Oğlaklar, duygularını açığa çıkarmadan önce mantıklarını devreye sokarlar. Eğer mantığı bu ilişkiye izin veriyorsa daha sonra kalbi devreye girer. Sevgilisiyle dışarıda rahat tavırlar sergilemeyen Oğlaklar, karşı taraftan aradığı ilgiyi göremezse ilişkiden soğuyabilirler. Soğukluk konusunda diğer burçlara göre bir adım önde olan Oğlak burcu insanlarının bu yönü partnerinin canını sıkabilir. Oğlaklar öyle ketumdur ki sevgilerini sadece aşık olduğu insan değil ailesine karşı göstermekten de kaçınırlar.

DUYGULARINI BELLİ ETMEYEN BAŞAKLAR

Seçici burçlardan olan Başaklar, herkeste bir kusur bulurlar. Çok romantik de değillerdir. Gerçekçi olan Başakları ağlarken ya da hüzünlüyken fazla göremezsiniz. Bu yüzden başakların partnerleri bazen onların kendilerini sevmediğini düşünür. Başaklar sevgililerine karşı ketum davrandığı gibi ailesine karşı da aynı şekilde ciddi davranırlar, sevgilerini açıktan belli etmezler.

MESAFE KOYAN KOVALAR

Kova burcu insanlarını yeterince tanımıyorsanız onları soğuk ve itici bulabilirsiniz. Herkese karşı mesafeli davranan Kovaları biraz fazla eşitlikçidir. Kovaları etkilemek oldukça güçtür. Etkilenseler de bunu pek belli etmezler. Hatta romantizm onlara biraz gülünç gelir. Kova burçlarını elde tutmak için yapılması gereken tek şey onları sıkmamak, boğmamaktır.

Önerilen Haberler