Bu Cümleler Eşinizin Sizi Sevmediğini Gösteriyor Bu Cümleler Eşinizin Sizi Sevmediğini Gösteriyor

Bu Cümleler Eşinizin Sizi Sevmediğini Gösteriyor

Eşinizin size karşı kurduğu cümleler, size karşı hissettiği duyguların habercisi olabilir. Eşinizin kurduğu cümlelere bakarak sizi sevip sevmediğini anlayabilirsiniz.

Eşinizin size karşı tavırları değişmeye mi başladı? Onu artık tanımıyor musunuz? Onun kurduğu cümlelere dikkat ederek size karşı hissettiği duyguları anlayabilirsiniz.

"SANA KENDİMİ AÇIKLAMAYA MECBUR DEĞİLİM!"

Eşlerin birbirlerine kendilerini açıklamak gibi bir mecburiyetleri yoktur. Ancak eşler birbirlerinin fikirlerini alarak sorunların üstesinden gelebilirler. Eşinizin size "Sana kendimi açıklamaya mecbur değilim!" demesi, sizin fikirlerinize saygı göstermediğinin işaret olabilir.

"İNANMIYORUM SANA"

Bu söz, karşısındakine güvenmeyen birisinin söyleyeceği sözdür. Hatalı olmasanız da size karşı çeşitli gerekçeler öne sürebilir. Oysa sevenler, birbirlerine güveni ve dinlerler.

"BU SENİN SORUNUN" YA DA "BENİM SORUNUM DEĞİL!"

Eşiniz size bu sözleri söylüyorsa ilişkiniz son aşamasına gelmiş demektir. Eşinizin sizin sorunlarınızla ilgilenmemesi sizde ona karşı yardım isteme duygularını yok edecektir.

"NE İSTERSEN YAP"

Bu cümle, eşinizin size karşı kayıtsız olduğunu gösterir. Çıkış yolu aradığınız zor günlerde eşinize ihtiyaç duyarsınız. Size karşı sevgi hissetmeyen eşiniz, sizi yalnız bırakacaktır. Halbuki seven insan yalnız bırakmaz; yardım eder, çözüm bulur.

"BEĞENMEDİYSEN BAŞKA BİRİNİBUL!"

Eşiniz bu tarz cümlelerle sizi provoke ediyorsa kendisini değişime kapatmış ve hatalarıyla yaşamayı kabullenmiş demektir. Sevecen insanlar çözüme yakındır. Ancak sevgiden uzak insanlar fedakarlık yapmaktan kaçınırlar.

"ÇOK DÜŞÜNÜYORSUN"

Eşiniz sizi kendinizi suç hissetmenizi istediğiniz zaman bu cümleyi kuracaktır. Unutmayın, " Düşünüyorsun" bir cevap değildir. Bunun için eşinizden açıklama yapmasını isteyerek sizi endişelendiren şeyleri açıklayın. Eşiniz bu kelimeleri tekrarlamaya devam ediyorsa size karşı sevgi bağı olmadığı anlamı ortaya çıkar.

Yorumlar
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Önerilen Haberler