Bu hafta burcunuzu neler bekliyor?

Bu hafta burcunuzu neler bekliyor?

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 22-28 Mart haftasında burçları neler bekliyor?

  KOÇ: Bu hafta aşk ve para konularında oldukça şanslısınız. Kendinize odaklanacaksınız. Bazı estetik dokunuşlar veya imaj değişikliği yapabilirsiniz. Ailede duygusal olarak zorlayıcı durumlar gelişebilir. Sizden yaşça büyük kadınlarla ani krizlere dikkat. Sorunu doğru iletişimle çözebilirsiniz.

  BOĞA: Geçmişte kalan bir aşk ilişkisi bu hafta alevlenebilir. Daha çok maneviyata veya spiritüel konulara yoğunlaşacaksınız. Yakın çevrenize destek vermek isteseniz de bu sizi duygusal anlamda zorlayabilir. Enerjinizi kazançlarınız için kullanarak isteğinize ulaşabilirsiniz.

  İKİZLER: Hafta başı daha sosyal, sonrasında ise daha içe dönük olacaksınız. Sosyal çevrenizde duyulan bir haber nedeniyle, eş veya ortağınızla aranızda sorun çıkarabilir. Sorumlulukla ve disiplinle hareket edenler, bu hafta kısa süreli hedeflerine ulaşabilirler.

  YENGEÇ: Kariyer ve hayattaki konumunuza odaklanacaksınız. Bazı yengeçler şartları zor da olsa, yeni bir işe başlayabilirler. Aile içindeki bazı olaylar netlik kazanabilir. Olanlar hayrınıza bunu bilin yeterli.

  ASLAN: Eğitim, yurtdışı, hukuk bağlantılı işlerde olanların kazancının artacağı bir hafta. Ailenizden alacağınız destekle ek gelir getirecek anlaşmalar yapabilirsiniz. Sosyalleşmeniz iyi olur.

  BAŞAK: Aldığınız sorumluluklar neticesinde elde edeceğiniz ek gelirle bazı ödemelerinizi yaparak rahatlayabilirsiniz. Ancak duygusal davranarak fazla harcama yapmak isteyebilirsiniz. Hasta olanlar bu hafta iyileşecekler.

  TERAZİ: Bazı teraziler yeni bir yuva, bazıları ise; ortak bir iş kurabilirler. Bu hafta genel statünüzle ilgili olarak yıldızınız parlayabilir. Bazen yeni bir şeylerin başlayabilmesi için bir şeylerin bitmesi gerektiğini unutmayın.

  AKREP: Eşinizle ve aile içindeki sevgi güçlenebilir. Bu hafta ev içi kazalara dikkat etmelisiniz. Özellikle başınızı koruyun. Emlak işiniz var ise, acelece çözmek isteyeceksiniz.

  YAY: Aklınızla kalp sesiniz birbirinden farklı şeyler isteyeceği için zorlanacaksınız. Bazı ödemeleri aile desteğiyle çözebilirsiniz. Yapmak üzere olduğunuz bir anlaşmanın bozulma riskine dikkat etmelisiniz.

  OĞLAK: Tempolu bir hafta olacak. Kardeş, kuzen veya yakın çevrenizle sevgi ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Dış görünüşle ilgili kadınlardan alacağınız eleştiriler, sizin de kafanızı karıştıracak.

  KOVA: Kazançlarınızla ilgili artış olabilir. Duygusal kararlar ise, bereketinizi azaltır. Akılcı kararlar almak en iyisi. Elalem yüzünden eşinizle aranızda gerginlik çıkmasına izin vermeyin.

  BALIK: Hafta başında yapacağınız kozmetik işlerden sonra, kazançlarınıza odaklanacaksınız. Geçmişte fark etmeden yaptığınız bazı hatalar nedeniyle sorun yaşayabilirsiniz. Aklınızla problemi çözersiniz.

  Not: Unutmayın doğum haritası parmak izi gibidir. Burçlar sadece %20 sonuç verir. Yükselen burcunuzu da okuyun.

  Önerilen Haberler