Bu parçalar ile festivallerin tozunu attırın

Bu parçalar ile festivallerin tozunu attırın

Günümüz dünyasında festivaller sadece müzik ve eğlence demek değil. Moda dünyasının yolu da artık festivallerden geçiyor. Büyüğüyle küçüğüyle festivaller herkesin ilgi alanına giriyor.

Eğlenceye ve müziğe doyacağınız bu festivallerde hem şıklığınızdan ödün vermeyip hem de rahat olmak istiyorsanız sizin için hazırladığımız listeye bir göz atın.

KOT ŞORTLAR

Bir dönemin değil her dönemin kurtarıcısı olan kot şortlar kombinlenmesi en kolay parçalardan birisi. Durum böyle olunca hepimiz için vazgeçilmezler arasında oluyor.

UÇUŞ UÇUŞ ELBİSELER

Yaz ayına geldiğimiz şu günlerde, sıcak havaların kurtarıcısı uzun renkli elbiseler. Festivallerde de gözler üzerimde olsun ama rahat edeyim istiyorsanız elbiselerden vazgeçmeyin.

GEÇMEYEN MODA: BANDANA

Bandanalar sanılanın aksine 80'lerde kalmadı. Belki sokak modasında artık kullanılmıyor olabilir ancak hala festivallerin baştacı. Renkli, desen desen bandanalardan siz de birkaç tane edinin.

VAZGEÇİLMEZ SIRT ÇANTALARI

Hem rahat edeyim hem kendimi güvende hissedeyim hem de tüm eşyalarım yanımda bulunsun diyorsanız sırt çantaları sizin için kurtarıcı olacaktır. Festival ruhuna uygun etnik detaylı sırt çantalarına siz de bir göz atın.

FARKLI VE ŞIK: HASIR ŞAPKALAR

Hasır şapkalar, yıllardır sadece plaj aksesuarıydı ancak artık sokakta, tatilde her yerde yanımızdan ayrılmıyor. Genelde açık ve büyük alanlarda yapılan festivallerde kire ve toza karşı korunmak için hasır, geniş şapkalar listenizde olsun

Önerilen Haberler