Bu Yaz Tırnaklar Inglot ile Nefes Alacak

Bu Yaz Tırnaklar Inglot ile Nefes Alacak

Inglot’un tırnaklarda ekstra hafiflik sağlayan nefes alan oje (O2M Breathable Nail Enamel) serisinin 100’i aşkın rengiyle tırnaklar bu yaz hem sağlıklı bir şekilde renklenecek ve hem de bakımlı olacak.Her kadın güzel ve bakımlı tırnaklara sahip olmak ister. Tırnakların bakımlı görünmesini sağlayan ojeler, yaz aylarının vazgeçilmez aksesuarları arasında. Inglot'un tırnaklarda ekstra hafiflik sağlayan nefes alan oje (O2M Breathable Nail Enamel) serisinin 100'i aşkın rengiyle tırnaklar bu yaz hem sağlıklı bir şekilde renklenecek ve hem de bakımlı olacak. 

Inglot'un tırnakları sarartmayan ve ağır kimyasal barındırmayan özellikleriyle öne çıkan nefes alan ojeleri (O2M Breathable Nail Enamel) geliştirilmiş polimer yapısıyla tırnağa hava, su ve buhar geçişini engellemeyen bir yapıya sahip. O2M, tırnak yüzeyinde nano gözenekler oluşturuyor. Bu gözenekler sayesinde hava geçişi sağlanıyor ve tırnaklar sararmıyor. 

Tüm bakışlar tırnaklarınızda olacak 

Çok çeşitli renk tonlarının bir araya gelmesiyle oluşan O2M koleksiyonunda, 100'ü aşkın renk seçeneği bulunuyor. Renk çeşitliliği ile göze çarpan seri uzun ömürlü bir parlaklık sağlıyor.  

Inglot O2M Breathable Nail Enamel Fiyatı: 55 TL

Inglot O2M Breathable Nail Enamel Soft Matte Fiyatı: 65 TL

Önerilen Haberler