Burçlar evlerini nasıl dekore eder?

Burçlar evlerini nasıl dekore eder?

Ev dekorasyonunda sadece trendler ve özel tasarımlar tercihlerinizi belirlemiyor. Burcunuz da evinizi nasıl dekore edeceğiniz konusunda size fikirler veriyor.

Burcunuzun özelliklerine göre evinizi dekore ederek, yaşam mekanlarında ideal ortamları oluşturabilirsiniz. Salondan mutfağa, balkondan yatak odasına kadar evinizi nasıl dekore edeceğinizi burcunuzdan öğrenebilirsiniz.

LİDER KOÇLAR

Yaratıcı, yüksek yaşam enerjisine sahip Koç burçlarını, en iyi yansıtan dekorasyon stili modern ve dinamik tasarımlar. Koç burcunun rengi olan kırmızının göz alıcı ve cazibeli dokunuşlarını yansıtacak aksesuarlar salona daha sıcak ve özgün bir hava katacaktır. Minimal mobilyalar, abajurlar, kaliteli kumaşlar ve şömine bu burcun yaşam enerjisini en iyi yansıtacak ürünlerdir.

KONFORLU BOĞALAR

Rahatlarına düşkünlükleriyle bilinen Boğalar, evlerinde güzellikten çok rahatlık ararlar. Toprak tonları ve kahverengi renkler, klasik ve avangart mobilyalar, gümüş aksesuarlar, kalite bir halı ev dekorasyonlarında en uygun tercih olabilir.

YARATICI İKİZLER

Yaratıcı, duygusal ve eğlenceli özellikler taşıyan İkizler burcu, sarı ve turuncu gibi renkler ve desenlerle canlı, enerjik bir ortam yaratabilirler. Renkli perdeler ve pastel tonlarda sade bir halıyla tamamlanmış rahat koltuklar ve fonksiyonel sehpalarla kontrast şıklığı yakalayabilirler. Sürekli dekorasyonlarını yenileyip değiştirmek istedikleri için hafif ve taşınabilir malzemeler seçerek konforlu ve ferah bir davetkâr salon görünümü oluşturabilirler.

EVCİMEN YENGEÇLER

Evcimenlikleriyle tanınan Yengeç burçları, zamanlarının bir çoğunu evlerinde geçirdikleri için ev dekorasyonuna da fazlasıyla düşkündürler. Abartıdan uzak sade,doğal bir şıklık arayan Yengeçler, zeminde ahşap döşemeler, pastel tonlarda duvar kağıtları, klasik çizgilere sahip, yumuşak ve geleneksel mobilyalar kullanarak istedikleri dekorasyonu sağlamış olurlar.

GÖSTERİŞİN TEMSİLİ ASLANLAR

Gösterişi ve ihtişamı seven aslan burçlarını en iyi yansıtan renk, hiç kuşkusuz altın rengidir. Her alanda ilgi çekmek isteyen Aslanlar tabii ki evlerinde de bunun olmasını isterler. Aslan burcu için dikkat çekici dekoratif ürünlerin bulunduğu bir ev dekorasyonu stili en ideali!İşlemeli avangart mobilyalar, şık deri koltuklar, altın rengi varaklı aynalar, el yapımı aksesuarlar, lüks halı ve ünlü ressamların tablolarıyla tarzlarını evlerinde göstermiş olacaklar.

TİTİZ BAŞAKLAR

Tertipli ve düzenli olmasıyla ön plana çıkan Başaklar, salon dekorasyonunda da uyumlu ve düzenli bir atmosfere sahip olmak isterler. Detayların az ama şıklığın bol olduğu, nötr renklerin asaletinin vurgulandığı minimalist bir dekorasyonla evlerine sade, rahat ve modernliği taşıyacaklar.

DOĞASEVER TERAZİLER

Uyum ve dengenin sembolü terazi burçları için desen ve renk kontrastı çok önemlidir. Yeşil, mavi ve sarının tonlarından hoşlanan bu burç, dekorasyonda ahenkli parçalar, modern biblolar veaksesuarlarla evlerinde istedikleri atmosferi yakalayabilecekler.

KARARLI AKREPLER

Detaycı ve iddialı Akrep burçları, ayrıntılara önem verirler. Akrepler için en doğru tercih iddialı ve sıra dışı tasarımlar olacaktır. Siyah, beyaz, gri, kahverengi gibi renklerden hoşlanan akrep burçları bu renklerin hakimiyetiyle evlerinde uygulayacakları dekorasyon stiliyle kendilerine huzurlu bir ambiyans sağlamış olacaklar.

ÖZGÜR RUHLU YAYLAR

Yay burcunun tutkusu hiç kuşkusuz gezmek ve keşfetmek! Aynı zamanda özgürlüklerine de çok düşkündürler. Bu özellikleriyle ön plana çıkan Yay burçları için evlerinde işlevsel ve pratik mobilyalar, büyük yemek masaları, manzara tabloları, çerçevelerle hazırlanmış bir niş bu burçlar için yeterli olacaktır.

DİSİPLİNLİ OĞLAKLAR

Çalışkan ve disiplinli oğlaklar, evlerinde estetik ve uyuma özen gösterirler. Kahverengi deri koltuklar, pastel tonlarda duvar kağıtları, vintage objelerle salonlarına şık bir görünüm kazandırmış olurlar.

MODERN KOVALAR

Entelektüel ve yaratıcı özellikleri ile bilinirler. Modern ve teknolojiyle iç içe olan dekorasyonları tercih ederler. Evlerinde metalik gri ve beyaz renkleri kullanabilirler. Minimal mobilyalar, sıradışı bitkiler, modern düzene ait farklı heykeller, soyut, sürrealist sanat eseri tablolarla yaptıkları modernizmle misafirlerine hayran bırakabilirler.

ROMANTİK BALIKLAR

Duygusal ve romantik yapılarıyla bilinen Balık burçları, huzur ve konfor arayan, hayal güçlerini yansıtacak sade tasarımlardan hoşlanır. Dekorasyonda çoğunlukla nötr ve açık renkleri tercih eder. Rahat kanepe ve koltuklar ya da köşe takımları, değişik kokular, romantik mumlar, aksesuar seçiminde ise canlı pastel renkler kullanabilirler.

Önerilen Haberler