Burçlar ve ilk buluşma planları

Burçlar ve ilk buluşma planları

İlk buluşma için sürprizler hazırlayan da var, çiçekle gelen de… Aceleci davranan da var özgüven sorunu yaşayıp çekingen davrananı da… İşte burçların ilk buluşma şekilleri.

İlk buluşma planı her burçta farklıdır. Bazı burçlar özel organizasyonlar yaparken bazıları ise bir çiçekle gelip sıradan bir buluşma gibi davranıyor. Peki siz ilk buluşmada nasılsınız?

Koç burcu: Çok plan yapmakla uğraşmaz, Hemen buluşma noktasına gitmeyi ve bir an önce tanışmak için sohbet etmeye odaklanır.

Boğa burcu: Boğalar ilk buluşmaya çok önem verirler. Şık bir ortam ve romantik bir konsept onlar için olmazsa olmazdır.

İkizler burcu: İkizler ilk buluşmaya daha gelmeden her şeyi mesaj ve telefon yoluyla açıklar gizli saklı bir şey bırakmaz. O yüzden ilk buluşmanın pek bir sürprizi kalmaz.

Yengeç burcu: Yengeçler için ilk buluşma şiirsel bir güzellikte olmalıdır. Göl kenarı ya da ikili için özel bir alan ideal buluşma ortamıdır.

Aslan burcu: İlk buluşma onlar için sahneye çıkar gibi hazırlanan Aslanlar, bir galaya katılır gibi giyinir ve ortamı da o şekilde hazırlar.

Başak burcu: İlk buluşma Başaklarda kararsızlığa neden olur. Nerede buluşsak, ne giysem, ne anlatsam gibi sorular kafasında döner durur. Buluşma sonrasında da aynı sorular devam eder kararını netleştiremez.

Terazi burcu: İyi bir organizatör olan Teraziler, ilk buluşma için karşı tarafı da olaya dahil ederek ortak bir organizasyon yapmaya çalışırlar. Romantik bir buluşma da olabilir, baş başa bir yürüyüş de olabilir.

Akrep burcu: İddialı olmayı kendilerine ilke edinen Akrepler, tüm senaryoyu kafasında kurar. Tüm detayları kusursuz şekilde hazırlar ve buluşma günü geldiğinde kurulu saat gibi planını tıkır tıkır işletir.

Yay burcu: Yaylar ayrıntılarda boğulmaz. İlk buluşmadan keyif alamaya ve karşısındakini tanımaya çalışırlar. İlk buluşma da olsa rahatlıklarından ödün vermez, salaş bir tarzda olurlar.

Oğlak burcu: Oğlakların alışkanlıkları vardır. İlk buluşmayı da kendi alışkanlıklarına uyduran Oğlaklar, ilk buluşmayı bildikleri restoranda ya da mekanda yaparlar. Sakince iki tarafın birbirini anlayacağı bir ortam olması onlar için yeterlidir.

Kova burcu: Kovalar ilk buluşma için özel organizasyonlar düşür, kimsenin aklına gelmeyen şeyler yapmaya çalışırlar. Birçok alternatif düşünür ve en sıra dışı olan tercihi seçer.

Balık burcu: Balıklar birçok konsept düşünür ama tüm fikirler eninde sonunda romantik bir buluşmaya bağlanır. Baş başa yemek ya da doğa yürüyüşü en sık tercih ettikleri konseptlerdendir.

Önerilen Haberler