Burçlara göre düğün mekanı seçimi Burçlara göre düğün mekanı seçimi

Burçlara göre düğün mekanı seçimi

Karakteristik davranışlarınızı belirleyen burçlar, hayatınızın en önemli gününü nasıl dizayn edeceğinizi de belirliyor. Düğün mekanının konumu, tasarımı ve karegorafisi gibi özel detaylarda burcunuzun dinamikleri size yardımcı olacak.

Düğün mekanınız gösterişli mi olacak, sade mi olacak? Kır düğünü mü olacak, salon düğünü mü olacak? Bu soruların ve çok daha fazlasının cevabı, burcunuzda gizli. İşte merak ettiğiniz soruların cevapları.

LİDER KOÇ

İlklerin insanı olma konusunda diğer burçlardan bir adım önde olan Koç burcu, düğün mekanında yeni, yepyeni bir konsept ister. Kır düğünü ya da otel düğünü, Koç burcu için fazla sıradandır. Onlar için biraz daha fazlasını yapmalısınız.

DOĞASEVER BOĞA

Boğa burcu insanlarının doğa sevgisini biliyoruz. Onların düğün konseptlerinde de doğa olamazsa olmazdır. Bu yüzden Boğa burcunun düğün mekanı, kesinlikle doğa konseptli olmalıdır.

EĞLENCELİ İKİZLER

İkizler burcunun düğün konsepti ne olursa olsun içinde mutlaka eğlence detayı olmalıdır. Hareketli ışıklar ve geniş bir dans pisti olan düğün mekanı, İkizleri mutlu etmeye yeter de artar.

VINTAGE VE YENGEÇ

Yengeç burcu insanları için en güzel düğün konsepti vintage düğünlerdir. Köy evi, eski bir değirmen ya da nostaljik bir ortam, onlar için ideal düğün mekanlarıdır.

GÖRKEMLİ ASLAN

Gösteriş ve abartı Aslan burcunun karakteristik kelimeleridir. Düğün konseptlerinde de bu kavramları arayan Aslanlar, düğün tarzı ne olursa olsun stil olarak şatafatlı düğün mekanlarını severler.

MİNİMAL BAŞAK

Sade ve minimal tarzın temsilcisi Başak burcu, düğün konseptinde hiçbir organizasyon şirketine güvenmez. Her detayı kendileri elden geçirir ve kusursuz halde olmasını isteyen Başaklar, kır düğünü ve sahil düğünü gibi seçeneklerden hoşlanırlar.

ZARAFET VE TERAZİ

Terazi burcunun gözü kulağı misafirlerin ne dediğinde ve düğün konsepti hakkında yaptıkları yorumlarda olur. Bu yüzden teraziler düğünlerinde zarif, kusursuz ve estetik dokunuşlara önem verir. Abartı ya da gösterişten çok zarifliğe önem veren Teraziler için davetlilerin beğenileri çok önemlidir. Bu yüzden düğün mekanı seçiminde davetlilerin beğenileri göz önünde bulundurulmalıdır.

GİZEMLİ AKREP

Tutkulu yapılarından hiçbir zaman ödün vermeyen Akrepler, aynı duyguyu düğünlerinde de yansıtırlar. Sıra dışı seçeneklere hayır demeyen Akrepler için bir villa önü ya da dikkat çekici farklı bir alan düğün mekanı olarak kullanılabilir.

ÖZGÜR YAYLAR

Yaylar, düğün mekanı belirlerken mekanın lokasyonuna önem verirler. Maceraperest kişilikleri olan Yaylar, düğüne de seyahat ederken gitmeyi ve hikayesi olan bir düğünle evlenmeyi isterler.

OĞLAK BURCU

Dakik ve prensipli yapıları ile karakterlerinden taviz vermeyen Oğlaklar, düğünlerinde şık ve saygın bir konsept isterler. Tüm detayların düşünüldüğü ve zamanlama açısından tüm sorunların aşıldığı bir karegorafi, Oğlaklar için ideal düğün konseptidir. Düğün mekanı seçerken ulaşım, ve konfor seçeneklerinin göz önünde bulundurulması bu yüzden önemlidir.

SIRA DIŞI KOVALAR

Doğallığa ve samimiyete önem veren kovalar, gösterişten çok farklılığa önem verir. Sıra dışı ışıklandırma ya da sıra dışı düğün yemekleri olan düğün mekanları, onlar için en güzel düğün mekanı detaylarıdır.

ROMANTİK BALIKLAR

Balıkların hayata bakış açısını yansıtan romantizm, düğün mekanı seçiminde de ortaya çıkar. Bir sanat merkezinde yapılacak düğün ya da sahilde pastel renklerle donatılmış bir düğün mekanı, Balıkları mutluluktan bulutların üzerine çıkarmaya yeter de artar.

Yorumlar
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Önerilen Haberler