Burçlara göre kadınların sadakat oranları

Burçlara göre kadınların sadakat oranları

Burçlara göre bazı kadınlar diğerlerine oranla daha fazla aldatmaya meyilli olabiliyor. Bu nedenle sizin için aldatmaya meyilli olan ya da sadakatli olan burçları derledik.

Gleeden Türkiye'nin yaptığı araştırmalara göre eşini aldatma riski bulunan kadınları burçlarına göre analiz edildi. Nisan aylarında daha fazla aldatma riskinin artması ve kış aylarında daha fazla sadakatli olmak ise araştırmanın bir diğer sonucu. İşte, sadakatli ve sadakatsiz burçlar...

ALDATMAYA MEYİLLİ BURÇLAR

1. BOĞA BURCU KADINLARI

Venüs haliyle de Afrodit'e bağlı olan boğa burçları en çok aldatma riskine sahip gruba giriyorlar. Ne istediklerini bilen ve istediklerini almaktan çekinmeyen boğaları tutabilene aşk olsun.

2. ASLAN BURCU KADINLARI

İlgiyi ve heyecanı seven aslanlar, ilgi de görseler bu yeterli gelmiyor. Özellikle birçok kişi tarafından beğenilme arzusuna gem vuramadıkları için aldatmaya daha meyilliler.

3. KOVA KADINLARI

Sabitlikten ve bağlılıktan kolayca sıkılabilen kova kadınları da sadakatinden emin olunamayan burçlar arasında yerin alıyor. Sorumluluk duygusunu pek içselleştiremeyen bu burçlar farklı partnerlere yönelebilir.

SADAKAT TİMSALİ BURÇLAR

1. YAY KADINLARI

Tek eşli olmaya en meyilli olan yay kadınları zaten eşleri veya partnerleri üzerinde egemenlik kurmaya çalışarak tüm eforlarını sarf ediyorlar.

2. OĞLAK KADINLARI

Eş seçiminde mükemmeli arayan ve nokta atışı ile istediğini bulan oğlak kadınları, partnerini istediği gibi şekillendirebildiğinden gözü pek dışarıda olmaz.

3. AKREP KADINLARI

Karşı taraf aldattığında en acısından intikam planları hazırlayan akrep kadınları, empati yaptıklarından sadakatsizlikten uzak duruyorlar. Yalnızlık onlara göre olmasa da tek eşliliği tercih ediyorlar.

Önerilen Haberler