Burçların kontrol edemediği duygular

Burçların kontrol edemediği duygular

Bazen duygular kontrolden çıkar ve kendinize hakim olamazsınız. Sevinçten havalara uçar ya da utancınızdan saklanacak yer ararsınız. Sizi hangi duyguların kontrolden çıkardığını merak ediyorsanız burcunuza bakabilirsiniz.

Burçlar insanların hangi durumlarda kontrolden çıkıp aşırı tepki verdiğini söylüyor. Sevinci, heyecanı ya da hüznü zirve noktasına taşıyan duygular, burçtan burca değişiyor. İşte burcunuzun size söyledikleri…

KOÇ BURCU

Koç burcunun zayıf noktası öfkedir. Ufacık bir şey, Koç burcu insanlarını çılgına çevirebilir. Üstelik onları sakinleştirmek oldukça zordur.

BOĞA

Boğa burcu insanları çevrelerinde gördüğü güzel şeylerin kendilerinde olmasını isterler. Bu sahiplenme duygusu Boğa burcunda bir takıntıya dönüşür, beğendiği şeyi sonsuza kadar saklamak ister.

İKİZLER

Yeni şeyler öğrenmeye oldukça hevesli olan İkizler burcunun kontrol altına alamadığı duygu meraktır. Dünyada sorulmuş bütün soruların cevaplarını öğrenmek isterler.

YENGEÇ

Anaç yapısı olan yengeçlerin zayıf noktası şefkattir. Yengeç burcu insanları, şefkatinden dolayı çok büyük fedakarlıklar yapmıştır.

ASLAN

Aslanların kontrol edemedikleri duygu egolarıdır. Gururlarını incitecek bir davranışı asla affetmezler.

BAŞAK

Hayatlarında mükemmel oranı yakalamaya çalışan Başaklar, bu dengeyi sağalmak için çok çaba gösterirler. Bu da kaygıya neden olur. Kaygı yaşamaları onları kontrolden çıkaran başlıca duygudur.

TERAZİ

Adalet duygusuna önem veren Terazi burcu insanları, umutsuzluk yaşamaları durumunda kontrolü kaybederler.

AKREP

Tutkulu bir yapıya sahip olan akreplerin kontrol altına alamadığı duygu kıskançlıktır. Elde ettiği şeyin tek sahibi olmayı isterler.

YAY

Sınırlarda yamayı seven yay, heyecan duygusunun esiridir. Gözünü kırpmadan tehlikelerin üzerine gider.

OĞLAK

Oğlak burcu, ideal yönetici vasıfları ile donatılmış burçtur. Genel olarak duygularını kontrol edebilirler. Başarıyı yakalamak isteyen Oğlak burcu insanlarının gözü daima yüksektedir. Bu yüzden başarı duygusu bazen kendisine ve çevresine zarar verebilir.

KOVA

Pratik ve akılcı zekası ile dikkat çeken kova, adaletsizliğe ve haksızlığa tahammül edemez. Böyle bir durumla karşılaştığında onu engellemek neredeyse imkansızdır.

BALIK

Duygusal yapısı ile öne çıkan Balık burcu, merhamet duygusunun esiri gibidir.

Önerilen Haberler