Burçların pozitif özellikleri

Burçların pozitif özellikleri

Burcunuzun sadece olumsuz yönlerine odaklanarak karamsar bir tablo çiziyorsanız, bunun yanlış bir davranış olduğunu bilmelisiniz. Çünkü her burcun kendine has pozitif yönleri vardır.

Bazı burçlar güvenilir olması ile dikkat çekerken bazı burçlar ise dost canlısı olma yönü ile öne çıkıyor. Peki, sizin burcunuz hangi pozitif yönü ile ön plana çıkıyor?

KOÇ BURCU

Koçlar, serüvenci, çok enerjik, özgürlüğe düşkün, açık sözlü, dürüst, kendine dönük, tutkulu, girişimci, atılımcı, cesur, etkin, hızlı ve iddialı gibi özelliklere sahiptir.

BOĞA BURCU

Boğalar, pratik, güvenilebilir, sanatçı ruhlu, sadık, doğaya düşkün sabırlı, dikkatli, azimli, değerbilir, kararlı, iradeli ve iş yaşamında uyumlu olma gibi özelliklere sahiptir.

İKİZLER BURCU

İkizler burcu insanları, her işe yatkın, entelektüel, mantıklı, canlı, eğlenceli, çabuk kavrayan, bilgili, iletişimde yetenekli, mantıklı, akılcı, konuşkan, sosyal, uyanık, kolay adapte olabilen, sempatik ve yeniliklere açık gibi özelliklere sahiptir.

YENGEÇ BURCU

Yengeçler, duygusal, hassas, yumuşak, nazik, koruyucu, önlemci, amacından şaşmaz, becerikli, zeki, iyi bir yuva kurucu, sempatik, duyarlı, önsezili, savunmasız, anlayışlı, anaç, besleyen, ilgili geçmişe bağlı, iyi kalpli, duyarlı, sevimli ve hayal gücü yüksek olma gibi özelliklere sahiptir.

ASLAN BURCU

Aslanlar, zeki, kendinden emin, çalışkan, azimli, güvenli, lider, hırslı, enerjik, çekici, öz güvenli, cömert, yaratıcı, sevecen, sıcakkanlı, eli açık, heyecanlı, dinamik, güçlü, otoriter, onurlu, gururlu, övgü bekleyen, yardımsever, tutarlı, mert, cesur, naif, canlı, etkileyici ve asil gibi özelliklere sahiptir.

BAŞAK BURCU

Başaklar, seçici, pratik, analitik, yararlı, becerikli, yardımsever, çalışkan, mütevazi, dürüst, düzenli, ince farkları görme kabiliyeti, dakik, dikkatli, titiz, düzenli, disiplinli ve zevk sahibi gibi özelliklere sahiptir.

TERAZİ BURCU

Teraziler, paylaşımcı, uyumlu, adil, tarafsız, nazik, ara bulucu, sosyal, içten, düşünceli, anlaşmaya hazır, geçimli ve duygusal özelliklere sahiptir.

AKREP BURCU

Akrepler, derine inen, amaca bağlılık, sezgi gücü, araştıran, güçlü ve ince fikirli özelliklere sahiptir.

YAY BURCU

Yaylar, açık fikirli, gezgin, açık sözlü, dürüst, güvenilir, iyimser, açık yürekli, cömert, yardımsever, insancıl, merhametli, hoşgörülü, kaşif, umutlu ve neşeli gibi özelliklere sahiptir.

OĞLAK BURCU

Oğlaklar, pratik, disiplinli, sistematik, olgun, görev duygusu gelişmiş, güvenilir, otoriter özelliklere sahiptir.

KOVA BURCU

Kovalar, görüşlü, sosyal, dışa dönük, sıra dışı, hızlı, kendini geliştiren, insancıl, toleranslı, açık arkadaş canlısı, iradeli ve başkalarını düşünme gibi özelliklere sahiptir.

BALIK BURCU

Balıklar, duygusal, merhametli, anlayışlı, ilham, feragat etme hassas, yumuşak, romantik, hayal gücü kuvvetli, idealist, gizemli, sezgisel, rafine, merhametli, fedakar, evrensel, dünyevi olmayan, duyarlı, uyumlu ve iyi kalpli gibi özelliklere sahiptir.

Önerilen Haberler