Burcu Esmersoy ve Berk Suyabatmaz boşandı

Burcu Esmersoy ve Berk Suyabatmaz boşandı

Geçtiğimiz yıl New York'ta evlenen Burcu Esmersoy ve Berk Suyabatmaz çifti, 10 dakika süren duruşma ile boşandılar. Anlaşmalı olarak boşanan çift, adliyeden gülümseyerek ayrıldı.

Burcu Esmersoy, fikren ve ruhen anlaşamadıkları gerekçesiyle 15 Ağustos'ta İstanbul Aile Mahkemesine boşanma dilekçesi vermişti. Önce 2 Aralık olarak belirlenen dava tarihi, çiftin talebi üzerine öne çekilerek 6 Eylüle alınmıştı.

İKİMİZ DE DAVA AÇMAYACAĞIZ

İstanbul 13. Aile Mahkemesi'nde görülen duruşmaya Burcu Esmersoy ve Berk Suyabatmaz avukatlarıyla katıldı. Hakim'in "Boşanmak istiyor musunuz?" sorusuna Esmersoy "Boşanma konusunda anlaştık. Mal paylaşımı, maddi manevi tazminat ve nafaka talebimiz yoktur" diyerek cevap verdi.

MAHKEME SONU RAHAT TAVIRLAR SERGİLENDİ

Yaklaşık 10 dakika süren duruşma sonrası Burcu Esmersoy ve Berk Suyabatmaz, rahat tavırlarıyla dikkat çekti. Açıklamalarda bulunan Burcu Esmersoy, "Anlaşmalı olarak boşandık. Birbirimizden karşılıklı hiçbir talebimiz yoktur" dedi. Berk Suyabatmaz konu hakkında açıklama yapmak istemediğini belirtti. Taraflar, adliyeden gülümseyerek ve el sıkışarak ayrıldı.

Önerilen Haberler