Burcu Kıratlı: Biz inatlaşma yüzünden ayrıldık

Burcu Kıratlı: Biz inatlaşma yüzünden ayrıldık

5 Eylül'de 9 aylık eşi Sinan Akçıl'dan boşanan Burcu Kıratlı, sessizliğini bozdu. Kıratlı, Sinan Akçıl için ''Sinan'ı hala seviyorum, çünkü çok değerli.'' İfadelerini kullandı.

Şarkıcı Sinan Akçıl ve oyuncu Burcu kıratlı 1 Ocak 2019'da Hollanda'da evlenmişti. Evlilikleri üzerinde kara bulutlar bir türlü dağılmayan iki 5 Eylül'de boşandı. Kıratlı, boşanma hakkında konuşarak "Biz esas olarak kıskançlık değil bir inatlaşma yüzünden ayrıldık. Kimse inanmıyor ama böyle. İnatlaştık. Başka hiçbir sebebi yok bu ayrılığın" dedi.

"KISKANÇLIK DEĞİL İNATLAŞMA YÜZÜNDEN AYRILDIK"

Sinan Akçıl'la boşanan Burcu Kıratlı, 2. Sayfa programına açıklamalarda bulundu. Kıratlı "Biz esas olarak kıskançlık değil bir inatlaşma yüzünden ayrıldık. Kimse inanmıyor ama böyle. İnatlaştık. Başka hiçbir sebebi yok bu ayrılığın" dedi.

RESİM ÇİZME PAYLAŞIMINI AÇIKLADI

Burcu Kıratlı'nın sosyal medyada paylaştığı bir video çeşitli yorumlara neden olmuştu. Paylaşımı hakkında konuşan başarılı oyuncu "Ben resme yeni başlamadım ki, yıllardır yapıyorum. Tasarım mezunuyum. Bir sürü tablom da var. O an aslan resmi çiziyordum, çünkü burcum aslan. Mutfağımda duvarıma asacağım. Bunalımda ya da sıkıntı da değilim. Sinan'ı hala seviyorum, çünkü çok değerli." dedi.

Önerilen Haberler