Burcunuz Size Romantik İlişkilerde Nelerden Korktuğunuzu Söylüyor!

Burcunuz Size Romantik İlişkilerde Nelerden Korktuğunuzu Söylüyor!

Burçlar kişilik özelliklerimiz üzerinde oldukça etkilidir. Bu nedenle romantik ilişkilerimizde neyi istediğimizi ve nelerden korktuğumuzu bize söyler. İşte, burçlara göre romantik ilişkilerden korktuğunuz şeyler...

Her karakterin kendine özgü korkuları vardır ve her burcun kendine has karakter özellikleri. Bu nedenle romantik ilişkilerde yaptığımız hareketler burçlarımızdan aldığımız özelliklerden yansır. Nasıl mutlu olduğumuz, olmazsa olmazlarımız, en önemlisi ise bir ilişkide nelerden çekindiğimiz ve korktuğumuz.

BALIK

Oldukça fedakar ve diğerkam özelliklere sahip olan balık burçları en çok kullanılmaktan korkarlar. Duygularını ve aşkını ona karşı kullanma ihtimaliniz onun bir ilişkiye girerken iki kere düşünmesine neden olur.

KOVA

Genellikle problemli insanlardan hoşlanmaya meyilli olan kova burçları, yanlış insanlara aşık olduklarının farkındadırlar. Buna engel olamasalar da affedici olmak ve bu sebeple 2 kez kandırılmaktan korkarlar.

YAY

Yaylar enerjiye ve uyuma çok önem verirler. Beraber gezip tozabileceği ona engel olmayacak kişileri hayatlarında isterler. Bu nedenle uyumlu olmayan ve sonradan hayal kırıklığı yaratacak insanlara aşık olmaktan korkarlar.

AKREP

Akrep burçları sözlerin tutulmasına ve hayal ettikleri gibi bir ilişki yaşayacaklarına inanmak isterler. Bu nedenle hayal kırıklığı yaşamak ve umutlarını kaybetmek onları korkutur.

TERAZİ

Terazilerin en büyük korkusu başka birine tercih edilmektir. Bu kişi özellikle eski sevgili olursa bu bir travma demektir. Bu nedenle eski sevgililere olan özlem onlar için kritiktir.

BAŞAK

Güven ve kesinlik seven başak burçları, ilişki yaşadıklarından emin olmak ve karşı tarafın da en az onun kadar ilişkiye kendini kattığını görmek ister. Bu nedenle en korktukları şey karşı tarafın ilişkiden emin olmaması hatta ilişkiye bir türlü adım atmaması olacaktır.

ASLAN

Lider vasfı ile ön plana çıkan Aslanlar, mükemmeliyetçiliği severler. Partnerinin onu eksik bulması ya da yetersiz olarak nitelendirme ihtimali onları korkutur. Karşı tarafa yetmediğini hissetmek ilişki üzerine karabasanlar var demektir.

YENGEÇ

Koşulsuz sevgi pıtırcığı olabilen yengeçler, en çok belli bir amaç doğrultusunda sevgi odaklanmadan yaşanan ilişkilerden korkarlar. Yani eğer partneri onu belli amaçlar için kullanmış ve sonra ayrılmaktan çekinmiyorsa bu bir yengeci çok yaralar. Bir sonraki sefere yeni bir ilişkiye başlamak onları korkutur.

İKİZLER

Eğlenmeyi ve dinamizmi seven ikizler için en korkulacak şey istisnasız partnerinin ilgisini kaybetmektir. İlgi görmeyi seven bu burç, eski ilgiyi göremezse öz güven kaybı yaşayabilir.

BOĞA

İhanet etmek herkes için korkulan bir husustur. Ancak bir boğa için iki kat daha korkutucudur. Aldatılmak ve ihanet bir boğanın bir daha güvenmesini epey zorlaştırır.

KOÇ

Sürekli çalışan ve kendileri için çok az şey yapan koçlar, hemen aşık olurlar. İlişkiye başladıklarında en doğru insan için kılı kırk yarmak isteyen koçlar, hemen aşık olduklarını fark ettikleri için yanlış seçimlere yapmaktan korkarlar.

Önerilen Haberler