Çamaşır Suyu Kokusu Elden Nasıl Çıkarılır? Çamaşır Suyu Kokusu Elden Nasıl Çıkarılır?

Çamaşır Suyu Kokusu Elden Nasıl Çıkarılır?

Elinize sinen çamaşır suyu kokusu sizi çok rahatsız ediyor. Ancak temizlik yaparken çamaşır suyu kullanmadan da olmuyor. Pratik yöntemlerle elinizdeki çamaşır suyu kokusundan kurtulabilirsiniz.

Temizlik yapmak için sık sık tercih ettiğiniz çamaşır suyu, elinize sinerek istenmeyen kokuya neden olmaktadır. Bu sorundan kurtulmanız için birkaç önerimiz var.

LİMON SUYU

Elinize sinen çamaşır suyu kokusundan kurtulmak için en etkili yollardan biri, eli limon suyuyla yıkamaktır. Elinizdeki çamaşır suyu kokusunu çıkarmak için taze limonu suyu ve limon içerikli deterjanlar kullanabilirsiniz.

SİRKE

Elinizdeki çamaşır suyu kokusundan kurtulmak için bir diğer etkili yöntem de sirkedir. Elinizi sirke ile ovarak çamaşır suyu kokusundan kurtulabilirsiniz.

KOLONYA

Kolonya kullanarak da çamaşır suyu kokusundan kurtulmak mümkündür. Bol miktarda limon kolonyası ile elinizi ovarak, istenmeyen çamaşır suyu kokusundan kurtulabilirsiniz.

Yorumlar
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Önerilen Haberler