Çantalar Karakterinizi Anlatır!

Çantalar Karakterinizi Anlatır!

Çantalar ve ayakkabılar… Onlar bir kadının adeta vazgeçilmezleridir. Peki, çantanızın sizi yansıttığını biliyor muydunuz? Çanta seçimleri hayata bakışınız için ipuçları bırakırlar. İşte, çantanıza göre karakter analiziniz…

Modanın her geçen yeni modeller ürettiği çantaların birçok türü var. Ancak hepimiz bir türü diğerine daha çok tercih ediyoruzdur. Bunu yapmamızın sebebini fark bile etmiyor olabiliriz. Ancak bilinçaltımız çanta tercihimizde hareket ediyor. Karakterleriniz günün her anında ve her tercihte sizinle birlikte olmaya devam ediyor.

EL ÇANTALARI (CLUTCH)

Eğer el çantalarını tercih ediyorsanız şıklık sizin için ön planda demektir. Moda için acı çekilir diyenlerden bile olabilirsiniz. Zarif ve gösterişli bir tarza sahipsiniz. En önemlisi ise gerçekten öz güvenlisiniz. Kibar ve yardımsever bir tavır takınıyorsunuz.

BÜYÜK ÇANTALAR

Büyük çantalar güvende olmayı sevdiğinizin göstergesidir. İçinde ihtiyacınız olan her şeyi atabileceğiniz ve böylece kimsenin insafına kalmayacağınız bu çantalarla oldukça yardımseversiniz de. Ayrıca biraz da dağınıksınız. Sizin için önemli olan çantanızın içindekini ararken zaman kaybetmek değil. Zaman geçsin önemli olan güvende olayım diyorsunuz.

UZUN SAPLI ÇANTALAR

Uzun saplı çantalar tam özgürlük düşkünlerine göre. Rahatlığı önceleyen ve inatçı bir kişiliğe sahip olan kadınların adeta vazgeçilmezi. Spor giymeyi, şık bir kıyafetin içinde dahi rahat olmak istiyorsunuz. Enerjik ve hareket alanınızın sınırlandırılmasından hoşlanmıyorsunuz.

KISA SAPLI ÇANTALAR

Kısa saplı çantalar pratik ve kontrol etmeyi seven kadınlar için oldukça ideal. Dakik ve hızlı olmayı seviyorsunuz. Başarılı olacağınız işin önündeki herhangi bir engeli kaldırırsınız. Üstelik gereksiz detaylarla uğraşmaktansa odaklanmayı tercih edenlerdensiniz.

Önerilen Haberler