Cem Yılmaz

Cem Yılmaz'dan Tarkan Çıkışı "Dünyayı Tarkan Yönetsin"

Kıbrıs'ta sahne alan komedyen Cem Yılmaz "Dünyayı Tarkan yönetsin isterdim ancak bazı şarkılarıyla hareketleri uyuşmuyor." dedi.

Yeni gösterisi 'Diamond Elite Platinum Plus'ın Kıbrıs prömiyerini Concorde Gösteri Merkezi'nde gerçekleştiren Cem Yılmaz, esprilerine Tarkan'ı konu edinerek seyircilere eğlenceli anlar yaşattı.

"DÜNYAYI TARKAN YÖNETSİN"

Kıbrıs'ta 900 kişilik salonu dolduran seyirci Cem Yılmaz'ın esprileri ile kahkahalara boğuldu. Yoğun ilgi ile karşılaşan Cem Yılmaz, esprileriyle seyirciden tam not aldı. Hep Tarkan gibi biri olmak istediğini söyleyen ünlü komedyen "Dünyayı Tarkan yönetsin isterdim ancak bazı şarkılarıyla hareketleri uyuşmuyor. Misal 'Dert Babasıyım' diye bir şarkısı var, o şarkıda oynayan Tarkan'a hep sormak istemişimdir 'Ne derdin var acaba Tarkan?' diye" sözleri ile güldürdü.

YOĞUN TALEP VAR

Cem Yılmaz, gösteri sonrası hayranlarıyla fotoğraf çektiren Yılmaz, gösteriden hayli memnun kaldığı görüldü. Otel yetkilileri ünlü komedyene Mayıs ayındaki 2. gösteri için de yoğun talep olduğu bilgisini ilettiler.

Önerilen Haberler