Cem Yılmaz ve Tarkan Mor Çatı

Cem Yılmaz ve Tarkan Mor Çatı'ya bağış yaptı

Sosyal medya üzerinde başlayan Mor Çatı Vakfına bağış akımına Tarkan, Fazıl Say ve Cem Yılmaz gibi ünlü isimler katıldı.

Sosyal medya üzerinde ünlüler arasında yayılan Mor Çatı Vakfı'na bağış kampanyasına Kenan Doğulu, Tarkan ve Fazıl Say'dan sonra son olarak Cem Yılmaz katıldı.

TARKAN: "BEN DE PASI FAZIL SAY'A ATIYORUM"

Tarkan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Sevgili Kenan Doğulu'dan susamam projesi kapsamında gelen pastan sonra Mor Çatı Vakfına bağışımı yaptım.Ben de pası sevgili Fazı Say'a atıyorum." sözleri ile Mor Çatı Vakfına bağış akımına katılmıştı.

CEM YILMAZ: BAĞIŞTA BULUNACAĞIM

Sosyal medya mecralarını aktif şekilde kullanan Cem Yılmaz, Fazıl Say'ın Mor Çatı Vakfı'na bağış davetine sosyal medya hesabı üzerinden cevap verdi. Cem Yılmaz, Fazıl Sayı'ın bağış davetini kabul edip Defne Samyeli'ne bağış yapması için davette bulundu.

NE OLMUŞTU?

Kenan Doğulu'nun daveti üzerine Mor Çatı Vakfına bağış yapan Tarkan, bağış yapması için Fazı Say'a davette bulunmuştu. Fazıl Say da benzer de akımı devam ettirerek Cem Yılmaz'a bağış davetinde bulundu. Daveti kabul eden ve vakfa bağış yapacağını söyleyen Yılmaz Defne Samyeli'ne davette bulunarak akımı devam ettirdi.

Önerilen Haberler