5 günde, 20 bin çiftten fazla ayakkabı satıldı

5 günde, 20 bin çiftten fazla ayakkabı satıldı

24 Haziran tarihinde başlayan ve binlerce kişi tarafından ziyaret edilen 'Bayram Alışveriş Günleri'nde neredeyse tüm stoklarını tüketen firmalar, ürünlerini yeniliyorlar.

FİRMALAR VE VATANDAŞIN YÜZÜNÜ GÜLDÜ

Vatandaşların kıyafetten ayakkabıya, şekerlemeden çikolataya kadar bayram alışverişinde akla gelebilecek tüm ihtiyaçlarını karşılama imkanı bulduğu 'Bayram Alışveriş Günleri' CNR EXPO Yeşilköy'de devam ediyor. İstanbulluların yoğun ilgisini çeken organizasyonda ünlü markaları uygun fiyata alma imkanı bulan ziyaretçilerin yüzleri gülüyor. 4 Temmuz 'Arife Günü'ne kadar sürecek etkinlikte nerdeyse tüm stoklarını tüketen firmalar da Bayram Alışveriş Günleri'nden memnunlar. Markalar, ziyaretçilerin beklentilerini karşılamak için sürekli ürünlerini yeniliyorlar.

Özellikle çocuklarına bayram alışverişi yapmak için gelen ebeveynler kendilerini de ihmal etmiyorlar. Genci, yaşlısı, çocuğu her kesime, akla gelebilecek her türlü ihtiyaca cevap veren organizasyonda Romanson, Puma, Slazenger gibi 30 ayrı bilinen markanın saatleri yüzde 70 indirimli fiyatlara satılıyor. Her zevke hitap eden ürünlerin bulunduğu stantta saatlerin fiyatı 29 liradan başlayıp, 659 liraya kadar çıkıyor. Yine İtalyan ayakkabı markası Fabio Morello, 1 çift deri ayakkabıyı 60 liraya, 2 çift deri ayakkabıyı ise 100 liraya satıyor. Kaliteli ayakkabıyı uygun fiyata almanın keyfini yaşayan vatandaş, stanttan ikişer, dörder çift ayakkabı alıyor. Firma, 'Bayram Alışveriş Günleri'nde 5 günde, 20 bin çift ayakkabı sattı.

'10 AL 1' ÖDE KAMPANYASI

Bayan giyiminde bilinen markalarda 'Bayram Alışveriş Günleri'nde 6 bin adetlik stoğunu bitirdi. Marka, hafta sonuna ve organizasyona özel belirli ürünlerde 49,99 liraya, '10 al 1 öde' kampanyası yapacak.

Toplam 228 markanın stant açtığı organizasyonda; 5 liraya tişört, 10 liraya pantolon-etek, 15 liraya gömlek, 20 liraya elbise, 40 liraya deri ayakkabı, 49 liraya takım elbise satılıyor. Özellikle hafta sonları izdiham yaşanan organizasyonda, önümüzdeki hafta sonunda satışların ikiye katlanacağı tahmin ediliyor. Firmalar da bayram öncesindeki son hafta sonu için ellerindeki ürünlerini yenileyecekler ve özel kampanyalı satışlarını artıracaklar.

Facebook'ta Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
Yorumlar

Önerilen Haberler

Tam sürüm için tıklayın.