Çocukların rüyalarını süsleyen karne hediyeleri

Çocukların rüyalarını süsleyen karne hediyeleri

Bir eğitim öğretim yılının daha sonuna gelindi. Karne heyecanını aileleriyle paylaşmak isteyen çocuklar, güzel bir karne hediyesinin hayalini kuruyor. İşte çocukların hayallerini süsleyen karne hediyeleri…

Eğitim öğretim yılı boyunca biriktirdiklerini karnelerine yansıtan çocuklar, bunun bir karşılığı olarak ailelerinden karne hediyesi bekliyor. Tatil dönemi boyunca aktivitelerinde kullanacakları hediyeler, onlar için unutulmaz anılar oluşturacak.

EĞİTSEL HEDİYELER

Çocuğunuzun yaşına ve gelişim dönemine uygun eğitsel hediyeler alarak yaz tatili dönemi boyunca çocuğunuzun gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz. Puzzle, keşif seti ve deney seti gibi hediyeler arasından seçim yapılabilir.

OYUN ARAÇ GEREÇLERİ

Karne alan çocukların ertesi gün ilk yapacağı şey, sokağa çıkıp oyun oynamak olacaktır. Çocuğunuzun doyasıya eğlenmesi için scooter, kaykay ya da bisiklet gibi hediyeler alabilirsiniz.

KİTAP

Çocuğunuza ne hediye alırsanız alın, mutlaka kitap da alın. Çünkü uzun yaz tatili boyunca kitap okumak bir sonraki eğitim öğretim yılına hazır olmasını sağlayacaktır.

OYUN KONSOLLARI

Çocuğunuz dijital oyunlara ilgi duyuyorsa sevdiği oyun konsollarından birin almak onu çok mutlu edecektir.

KIZ ÇOCUKLARI İÇİN HEDİYELER

Kız çocuklarına özel tasarlanmış oyuncaklar arasından kızınızın beğeninize göre seçim yaparak hediye alabilirsiniz. Boyama setleri, barbie bebek, süsleme oyuncakları ve prenses bebekler gibi hediyeler alabilirsiniz.

ERKEK ÇOCUKLARI İÇİN HEDİYELER

Erkek çocuklar için biraz daha hareketli ve enerjik hediyeler tercih edebilirsiniz. Maket helikopter, uzaktan kumandalı araba, süper kahraman maskeleri ve su tabancası gibi hediyeler arasından seçim yapabilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
Yorumlar

Önerilen Haberler

Tam sürüm için tıklayın.