Colorista Hair Makeup ile İstediğin Gibi

Colorista Hair Makeup ile İstediğin Gibi

Tüm trendleri takip edip uygulamayı seven, gününün rengini saçlarına yansıtan, hissettiği gibi yaşayan genç kızlar pembeden maviye, mordan kırmızıya Colorista Hair Makeup’ın tüm renkleriyle saçlarını istedikleri gibi değiştirme özgürlüğüne kavuşuyorlar.Genç kızların son yıllarda en çok tercih ettiği saç renklerini kendilerine göre yorumlayıp, kişiselleştirmelerini sağlayan Hair Makeup serisi renkleri denemeyi sevenler için birbirinden farklı alternatifler sunuyor.

Saçların her günü renklenmekte özgür olmalı!

Her gününü farklı yaşamayı seven, yeniliklere açık genç kızlar renkli saç trendini yakalamak için Hair Makeup'ı diledikleri gibi kullanabilirler. Bir gün mavi, bir gün pembe, bir gün unicorn saçlara sahip olmak L'Oréal Paris Colorista serisinden "Hair Makeup" ile çok kolay!

Anında gözle görülür renk sonucu veren ve durulama gerektirmeyen saç makyajı L'Oréal Paris Colorista Hair Makeup sadece ilk şampuanlamaya kadar kalıcı. Farklı renklerin karıştırılabildiği jel formatı ile herkese kendi tarzını ve rengini yaratma imkanı sunuyor. Üstelik bulaşmıyor, kolay kuruyor ve saçı kurutmuyor!

Anında görülür renk sonucu için koyu renkli saçlılar için 10; açık renkli saçılar için 5 farklı renk seçeneği sunan Hair Makeup ile genç kızlar festival ve yaz ruhunu saçlarına taşıyabilirler!

Hair Makeup ile genç kızlar, gittikleri müzik festivallerinde fark yaratacak, arkadaşlarıyla çıktıkları tatillerde ya da günlük hayatlarında girdikleri her ortamda dikkatleri üzerlerine çekecekler.

Önerilen Haberler