Colossal Big Shot Daring Black Maskara ile Devasa Hacim

Colossal Big Shot Daring Black Maskara ile Devasa Hacim

Colossal Big Shot Daring Black Maskara ile daha çarpıcı, daha siyah kirpikler ve kökten uca daha da devasa hacim!Colossal Big Shot Daring Black Maskara ile daha çarpıcı, daha siyah kirpikler ve kökten uca daha da devasa hacim! Maybelline New York'un kirpiklerde vurucu bir etki yaratan maskarası Colossal Big Shot, şimdi ekstra siyah renk seçeneğiyle kirpiklere damga vurmaya hazırlanıyor.

Colossal efsanesi Big Shot Daring Black ile devam ediyor! Tek sürüşte yoğun hacim sunan Colossal Big Shot Daring Black Maskara, topaklanma yapmadan hacimli kirpikler kazandırıyor. Tek katta yoğun bir görünüm sağlayan Colossal Big Shot Daring Black Maskara, kirpiklere dipten uca yoğun hacim sağlıyor.

Tek katta dramatik bir hacim kazandıran ve kirpiklerin her birine ulaşan Colossal Big Shot Daring Black Maskaranın geliştirilmiş 3-boyutlu pigmentleri, daha yoğun ve daha çarpıcı siyah yansımalar sunuyor. Daha siyah bir görünüm sunan Colossal Big Shot Daring Black Maskara ile daha yoğun görünümlü, daha çarpıcı siyah kirpikler ile gözler mükemmel görünüme kavuşuyor.

Colossal Big Shot Daring Black Maskara Önerilen Tüketici Fiyatı: 35,99* TL

Önerilen Haberler