Cumartesi günü sağlık ocağı açık mı? Cumartesi günü sağlık ocağı çalışıyor mu, saat kaçta açılıyor, kapanıyor?

Cumartesi günü sağlık ocağı açık mı? Cumartesi günü sağlık ocağı çalışıyor mu, saat kaçta açılıyor, kapanıyor?

Birçok farklı sağlık sorunu nedeniyle farklı zamanlarda sağlık sorununun meydana gelmesi nedeniyle birçok kişi Sağlık ocağına dair Cumartesi günü sağlık ocağı açık mı? Sorusunu araştırıyor. Peki, Cumartesi günü sağlık ocağı açık mı? Cumartesi günü sağlık ocağı çalışıyor mu, saat kaçta açılıyor, kapanıyor?

Cumartesi günü sağlık ocağı açık mı? Sorusu, sağlık sorunu nedeniyle hafta sonu vatandaşlar tarafından merak ediliyor ve gündeme geliyor. Farklı ihtiyaçlar nedeniyle sağlık ocağına başvurmakta olan vatandaşlar, hafta sonu sağlık ocaklarının açık olup olmadığını merak ediyor. Oldukça kolay bir şekilde ulaşabilen sağlık ocakları, sağlık hizmeti veren önemli kurumlardan birisidir. Peki, Cumartesi günü sağlık ocağı açık mı? Cumartesi günü sağlık ocağı çalışıyor mu, saat kaçta açılıyor, kapanıyor?

CUMARTESİ GÜNÜ SAĞLIK OCAĞI AÇIK MI?

Yurt genelinde hafta içi 08:00 - 12:30 / 13:30 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermekte olan sağlık ocakları, Cumartesi günleri hizmet vermemektedir. Buna göre Cumartesi günleri sağlık ocağı kapalıdır. Sadece hafta içi hizmet vermekte olan sağlık ocakları, sabah saat 08:00'da açılıyor ve öğlen 12:30'a kadar hizmet vermeye devam ediyor. Sadece hafta içi hizmet vermekte olan sağlık ocakları, sabah saat 08:00'da açılıyor ve öğlen 12:30'a kadar hizmet vermeye devam ediyor.

2023 SAĞLIK OCAKLARI ÇALIŞMA SAATLERİ

Sağlık ocakları, sabah saat 08:00'da açılıyor ve öğlen 12:30'a kadar hizmet vermeye devam ediyor. Daha sonrasında bir saatlik bir öğle molasının ardından saat 13:30'dan itibaren tekrar açılıyor ve kapanış saati olan 17:00'a kadar açık kalıyor. Sağlık Ocağı çalışma saatleri yurt genelinde aynı olmakla birlikte bazı bölgelerde doktor çalışma saatleri değişiklik gösterebilmektedir. (Bazı doktorların çalışma saatleri esnek olabiliyor.)

SAĞLIK OCAĞI ÖĞLE ARASI KAÇTA?

Sağlık ocağı ismiyle bilinmekte olan aile hekimliği çalışma saatleri merak ediliyor. Sağlık ocaklar hafta içi 08:00- 17

Önerilen Haberler