Daha İri Gözler Sahip Olmanızı Sağlayan Yöntemler

Daha İri Gözler Sahip Olmanızı Sağlayan Yöntemler

Masum makyaj hileleri ile gözlerinizi daha büyük ve çarpıcı gösterebilirsiniz.

Her kadın, çarpıcı ve büyük gözlere sahip olmak ister. Küçük makyaj hileleri ile gözlerinizde istediğiniz etkiyi oluşturabilirsiniz.

Yorgun gözaltı torbaları: Gözlerinizi ön plana çıkarmak için ilk olarak gözaltı torbalarınızdan kurtulmanız lazım. 1-2 dakika buzla masaj yapmak, gözaltı torbalarınıza iyi gelecektir.

Koyu halkalar: Göz çevresinde oluşan koyu halkalar yorgun ve negatif bir görüntü oluşturur. Bunu engellemek için kapatıcıyla cilt tonunuzu dengeleyebilirsiniz. Göz çevresi bölgesini aydınlatmak, daha sağlıklı bakışlara sahip olmanızı sağlayacaktır.

Kıvrık kirpikler: Kıvrık kirpiklere sahip olursanız bakışlarınızın daha dikkat çekici olduğunu göreceksiniz. Kirpiklerinizi kolayca kıvırmak için kirpik kıvırma aletini fön makinesiyle ısıtarak kullanabilirsiniz.

Maskara: Kıvrık kirpiklerinizin daha dolgun ve yoğun görünmesi için maskara kullanabilirsiniz.

Highlighter: Gözlerinize highligthter uygulayabilirsiniz. Böylece daha aydınlık gözlere sahip olacaksınız. Göz pınarlarınıza açık tonda far sürün. Alt ve üst kirpik diplerinizi de siyah kalemle çerçeveleyin.

Nude göz makyajı: Nude göz makyajı yaparak gözlerinizi iri gösterebilirsiniz. Nude gölgeler yapabilir, yoğun maskara uygulaması yapabilirsiniz.

Kaşlar: Kaşlarınızı toparlayın ve alt kısımlardaki tüylerden hemen kurtulun.

Eyelinler: İri gözler için eyeliner kullanabilirsiniz. Göz altınızın iç bölgesine nude kalem uygulaması yapabilirsiniz.

Simli ve parlak farlar: Simli ve parlak farları tercih ederek gözlerinizin daha aydınlık olmasını sağlayabilirsiniz.

Yorumlar
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Önerilen Haberler