Dekorasyon zamanı: Ev makyajı nasıl yapılır?

Dekorasyon zamanı: Ev makyajı nasıl yapılır?

"Makyaj mı?" dediğinizi duyar gibiyiz. Evet, makyaj. Evinizi görsel olarak özel gösterecek, evinize karakter kazandıracak ev makyajıyla özel detayları tamamlayabilir ve evinizi size özle bir mekana dönüştürebilirsiniz.

Evinizde boya, mobilya, dekorasyon ve yaşam konforunuzu sağlayacak detayları tamamladınız. Geriye sadece evinizin makyajı kaldı. Özel alanlarda yapacağınız küçük dokunuşlarla evinizi kişisel bir konfor alanına dönüştürebilirsiniz.

EVİNİZİ ÖZEL YAPAN OBJELER

Evinizin makyajını yaparken en çok özel tasarım objelerden yararlanacaksınız. Bunu yapmak için sahip olduğunuz seçeneklere yakından bakabilirsiniz.

Tablo aynalar: Duvarda tablo edasıyla duran tablo aynalar, evinize hem şıklık hem de işlevsellik kazandıracak.

Fritz Hansen

El yapımı duvar saatleri: Duvarlarınıza farklı bir dokunuş yapmak ve zamanı değiştirmek istiyorsanız, el yapımı duvar saatleri tercih edebilirsiniz.

Bram Well Brown

Dekoratif vazo setleri: Zamansız tasarımlarla evinizde farklı görünümler elde edebilirsiniz. Özellikle vazo tercihinde bu tasarımları sıklıkla kullanabilirsiniz.

Habitat Home Decor

Asimetrik detaylar: Sıradan bir detayı farklı şeklide ele alarak evinize farklı rüzgarlar estirebilirsiniz. Örneğin, askılık.

Porada

Sadelik: Normal dekorasyonda öne çıkmayan detayları tek başına ev sade şekilde kullanarak kusursuz bir detay elde edebilirsiniz. Bir çekmeceyi, musluğu ya da bir sehpayı basitleştirerek öne çıkartabilirsiniz.

Young & Norgate

Önerilen Haberler