Denim eteklerle yapabileceğiniz 4 farklı kombin

Denim eteklerle yapabileceğiniz 4 farklı kombin

Sokak tarzı kombinleri seviyorsanız iş hayatınızda ve özel hayatınızda sokak rahatlığını taşıyan kombinler yapabilirsiniz. Bu noktada en büyük yardımcınız ise denim etekler.

Ofis ortamında rahatlığı ve şıklığı yakalamanızı sağlayan denime etekler, günlük hayatta da sokak tarzını yansıtmayı sağlıyor. Küçük dokunuşlarla çok özel kombinler sahip olabilir, tarzınızla fark yaratabilirsiniz.

1.OFİS ORTAMINDA DENİM ETEK

Denim etekleri rahatlıkla ofis ortamına uyarlayabilirsiniz. Kurumsal imaj oluşturmak için ideal modellerin olduğu denim etekler arasında özellikle koyu renk tercihi yaparak rahat ve kurumsal görünümde bir kombin elde edebilirsiniz.

Mango Kadın Siyah denim Kot Etek

2.RENKLİ GÖRÜNÜMLER

Denim eteklerle renkli ve enerjik görünümler elde edebilirsiniz. Sarı, mavi ve pembe gibi farklı renkte denim etekler tercih ederek günlük hayatınıza enerji katabilirsiniz. Bu tercihiniz kısa sürede etkisini genişleterek yakın çevrenizde mikro bir moda oluşturacaktır.

Trendyolmilla Hardal Etek Ucu Püskül Detaylı Denim Etek

3.GÖMLEKLERLE KOMBİNLEYİN

Denim eteklerle her tür gömleği rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Oversize, dokuma, desenli ve slim fit gibi çok farklı gömlek türleri ile denim etekleri bir araya getirebilirsiniz. Bu açıdan denim etekler gardırobunuzu işlevsel şekilde kullanma rahatlığı veriyor. Başınız sıkıştığında bir gömlek ve denim etekle kendiniz dışarı atabilirsiniz.

Trendyolmilla Beyaz Etek Ucu Püsküllü Denim Etek

4. UZUN KOMBİNLER

Uzun denim eteklerle farklı görünümler elde edebilirsiniz. Yırtmaç ve farklı kesim detayları ile zenginleşen uzun denim etekleri özellikle günlük giyimde rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Mango Kadın Siyah Denim Yırtmaçlı Kot Etek

Önerilen Haberler