Dilan Cannes

Dilan Cannes'ı Büyüledi

Dilan Çiçek, lüks mücevher markası Messika Jewellery'nin sahibi ve tasarımcısı Valerie Messika'nın Cannes Film Festivali'nin açılış törenine katıldı. Dilan açılışta 800 bin Euro değerindeki kolye ile görenleri adeta büyüledi.

Geçtiğimiz yıl Cannes Film Festivali'nin kapanış törenine lüks mücevher markası Messika Jewellery'nin davetiyle katılan Dilan Çiçek, bu yıl da markanın sahibi ve tasarımcısı Valerie Messika'nın davetlisi olarak festivalin açılış törenine katıldı.

800 BİN EURO DEĞERİNDE KOLYE BÜYÜLEDİ

14 Mart Salı akşamı gerçekleşen kırmızı halı geçidine Hakan Yıldırım imzalı elbise ile çıkan Dilan Çiçek, Messika tasarımı özel kolye ile yabancı basının ilgi odağı oldu.

Toplamda 800 karatı bulan 250 adet pırlantadan oluşan 800 bin Euro değerindeki kolye, küpe ve bileklikten oluşan takıları, başarılı oyuncunun yanından ayrılmayan badyguard ekibi korudu.

ÜNLÜ İSİMLERLE BERABER AÇILIŞ FİLMİNİ İZLEDİ

Jüri başkanlığını Alessanndro Gonzalez'in üstlendiği festivalin açılışı Jim Jarmusch'ın yazıp yönettiği "The Dead Don't Die" filmi ile yapıldı. Selena Gomez, BillMurray, Chloë Sevigny, Steve Buscemi, Iggy Pop, Adam Driver, Tilda Swinton ve Danny Glover gibi starların yer aldığı filmi Dilan Çiçek Deniz de ünlü isimlerle beraber izledi.

"TECRÜBE OLDU BENİM İÇİN"

Dilan Çiçek Deniz "Bu sene Cannes'a ikinci gelişim ve değerli bir tecrübe oldu benim için. Birçok önemli kişi ile tanışma ve oyunculuk adına iletişim kurma fırsatı yakaladım" dedi.

İşte Dilan Çiçek'in festivalin açılışı kırmızı halı geçidinden görüntüler:

Önerilen Haberler