Doğadan gelen mucize: Tatlı badem yağı

Doğadan gelen mucize: Tatlı badem yağı

Doğal yağların vücudumuzdaki eksik mineralleri tamamlayıp iyi geldiğini biliyoruz. Özellikle bazı yağlar her derde deva niteliğinde. Tatlı badem yağı bu iyi yağların başını çekiyor.

Hem çok kolay bulunabilen hem de uygun fiyatlı bu doğal mucize yağ, kaşlardan kirpiklere, ciltten ellere kadar vücudumuzun her yerine ayrı şifa kaynağı. Gelin bu doğal yağı birlikte keşfedelim.

KAŞ KİRPİK İÇİN DOĞAL SERUM

Tatlı badem yağı içerisindeki çok çeşitli mineraller ve vitaminler sayesinde kaş ve kirpik oluşumu için uyarıcıdır. Gece yatmadan önce bu bölgelere az miktarda uygulayacağınız badem yağı, tüm gece kıl köklerine bakım yaparak besleyecek ve güçlenmesini sağlayacaktır.

CİLDE DOST

Son zamanlarda havaların değişikliğinden cildinizin nemini kaybettiğini mi düşünüyorsunuz? Badem yağı bu konuda da size yardımcı olacaktır. Avuç içinize az miktarda badem yağını alın. İki avcunuzu birbirine sürterek yağı ısıtın ve cildinize uygulayın, 10 dakika bekledikten sonra favori yüz yıkama jelinizle yüzünüzü yıkayın. Kısa zamanda farkı hissedeceksiniz.

DUDAK PEELİNGLERİNE TONLA PARA HARCAMAYIN

Badem yağı içerisindeki besleyici vitaminler ile yenileyici özelliğe sahiptir. Bir tatlı kaşığı badem yağı ile bir tatlı kaşığı esmer şekeri karıştırın. Birbiri içinde iyice erimiş karışım ile dudaklarınızı her gece ovalayın.

Önerilen Haberler