Doğal Güzelliğin Sırları

Doğal Güzelliğin Sırları

Bakım ürünlerinin aldatıcı görünümünden kurtulmak ve doğal güzelliği yakalamak istiyorsanız pratik bakım uygulamaları ile doğal güzelliği yakalayabilirsiniz.

Hacimli saçlar, parlak bir cilt ve morluklardan arındırılmış göz altları ile doğal güzelliğe kavuşacak tamamlayıcı uygulamalarla etkileyici görünüme sahip olacaksınız.

GÜNE BAŞLANGIÇ: SOĞUK BİR DUŞ

Sabah soğuk bir duş alarak güne harika bir başlangıç yapabilirsiniz. Duş suyunun çok soğuk olmasına gerek. Sizi üşütmeyecek kadar soğuklukta olması yeterlidir. Soğuk duşun etkisi ile ciltteki ton farklılıkları gidecek, bacak ağrılarınız azalacak ve bağışıklık sisteminiz uyarılacak.

GÖZ ALTI MORLUKLARINDAN KURTULUN

Güzelliğinize gölge düşüren göz altı morlukları, sabah kalkıp aynaya baktığınızda canınızı sıkıyor; yorgunluk ve mutsuzluk hissi veriyor. Zayıf kan dolaşımı nedeniyle sıvı birikimi sonucu ortaya çıkan bu durumdan pratik bir yolla kurtulabilirsiniz.

İki kaşığı buzdolabında bekletip soğutun. 10 dakikaboyunca dolapta beklettiğiniz kaşıkları göz altı bölgenize uygulayın. 10 saniye boyunca kaşığı göz altı bölgenizde beklettikten sonra tekrar aynı işlemi uygulayın. 5 tekrardan sonra göz altı morluklardan kurtulduğunuzu göreceksiniz.

SAÇLARINIZA HACİM KAZANDIRIN

Cansız görünen mat ve kuru saçlardankurtulmak için özel bakımkürü uygulayabilirsiniz.

Bir çay kaşığı Hindistan cevizi yağı ve doğal yoğurdu bir kase içinde karıştırın. Saçınıza maske olarak uygulayın. Karışımı saçınıza uygulayın. 15 dakika bekleyip saçınızı ılık suyla yıkayın. Saçlarınızın mükemmel şekilde parladığını ve hacim kazandığını göreceksiniz.

YÜZÜNÜZE CANLILIK KAZANDIRIN

Solgun ve yorgun görünen yüzünüzü canlandırarak enerjik bir görünüme kavuşabilirsiniz. Cildinizin ihtiyaç duyduğu nemi kazandırmak için basit bir yönteme sahipsiniz.

Çaydanlığa iki poşet papatya çayı ve bir fincan su ekleyin. Su kaynamaya başlayınca altını kapatıp demlenmeye bırakın. Soğuyunca suyu tonik gibi yüzünüze uygulayın. 10 dakika bekleyip yüzünüzü durulayın.

Facebook'ta Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
Yorumlar

Önerilen Haberler

Tam sürüm için tıklayın.