Doğal Taşlar Nasıl Kullanılır?

Doğal Taşlar Nasıl Kullanılır?

Doğal taşları kullanmaya başlamayı düşünüyorsanız, onların özelliklerini bilmeli ve doğru şekilde kullanmalısınız. İşte doğal taşlar hakkında bilmeniz gerekenler…

Doğal taşları renk ve özelliklerine göre inceleyip tercihinizi yaptıktan sonra onları doğru şekilde kullanmaya dikkat etmelisiniz. Unutmayın, doğal taşlar doğru şekilde kullanıldığında etkileyici özellikleri tam olarak ortaya çıkar.

AŞKIN VE BARIŞIN SİMGESİ PEMBE KUVARS

Rose kuvars olarak da bilinen pembe kuvars, romantik aşk, ilahi aşk, ve öz sevgi gibi kavramları simgeler. Kendinizi sevmenizi ve özgüven kazanmanızı sağlayan bu taş, kalbinizi aşka ve sevgiye açmak için doğru tercihtir. Aile bağlarını güçlendirme, aşk acısını unutturma gibi özellikleri olan pembe kuvars, kabuslara da engel olur.

Kullanımı: Meditasyon yaparken pembe kuvarsı elinize alabilirsiniz. Aşk dünyanızı zenginleştirmek için komodine pembe kuvars koyabilirsiniz. Pembe kuvarsı ofiste de bulundurarak iş hayatınızda pozitif etki oluşturabilirsiniz.

SAKİNLİĞİN SİMGESİ SELESTİT TAŞI

Ufku genişletmeyi ve sezgileri güçlendirmeyi sağlayan selestit taşı, olaylara farklı açılardan bakmanızı sağlar. Hayatın içinde nerede olduğunuzu anlamayı sağlayan bu taş ile huzuru bulacaksınız. İlham gerektiren işler yapıyorsanız hayatınıza selestit taşını sokabilirsiniz.

Kullanımı: Meditasyon sırasında selestit taşını kucağınızda tutabilirsiniz. Uyurken başucunuza koyarak rüyalarınızı net şekilde hatırlayabilirsiniz. Yaşam mekanlarınızda selestit taşıbulundurarak sakinliği ve huzuru yakalayabilirsiniz.

BOLLUK VE BEREKETİN SİMGESİ YEŞİL KALSİT TAŞI

Hayalleri gerçeğe dönüştürmeyi sağlayan yeşil kalsit taşı,iletişimi güçlendirmeyi ve kendinizi rahat şekilde ifade etmeyi sağlar. Stresi de azaltan yeşil kalsit taşı, doğurganlığı da artırır.

Kullanımı: Gelecek planlarınızı yaparken yanınızda yeşil kalsit bulundurabilirsiniz. Toprakta yeşil kalsit bulundurmanız bolluk ve bereket getirecektir.

Önerilen Haberler