Doğru gelinlik iç çamaşırı nasıl olmalı?

Doğru gelinlik iç çamaşırı nasıl olmalı?

Düğün alışverişinde hayalinizdeki gelinliği bulabilmek için birçok alternatifi deniyorsunuz. Doğru gelinlik bulunduktan sonra sıra gelin aksesuarlarında. İlk sırada da tabii ki gelinlik altına giyilecek iç çamaşırları geliyor. Gelinliğiniz ile doğru uyumu yakalayacağınız iç çamaşırları yazımız size yol gösterecek.

Düğün gününüz en özel ve güzel günlerinizden biridir. Bugünde kusursuz, kendinizi içinde iyi hissedeceğiniz gelinlik gibi iç çamaşırlarınız da aynı olmalı. Peki giyeceğiniz iç çamaşırınız tek parçalı mı yoksa iki parçalı mı olmalı? Hangi iç çamaşırı giyilmeli? Nelere dikkat edilmeli? Bu soruların cevaplarını yazımızdan bularak doğru tercihi yapabilirsiniz.

SIRTI AÇIK GELİNLİK

Sırtı açık gelinlikler, özellikle ince vücutlu gelinlerin tercihi. Ama iç çamaşırları açısından oldukça zor. Eğer büyük göğüslere sahipseniz, göğüslerinizden toparlayan tutucu sütyenleri tercih edebilirsiniz. Bir diğer alternatif olarak bel oyuntusuna doğru kapanan sütyen çeşitleri bu gelinlik modeli için ideal.

STRAPLEZ GELİNLİK

Omuzları açık gelinlikler, sütyen seçiminin en kolay olduğu gelinliklerden. Böyle bir gelinlik seçiminde yapmanız gereken tek şey göğüslerinizi rahat tutacak askısız bir sütyen. Ancak alacağınız sütyenin gelinliğiniz ile aynı renkte olması gerekir.

JARTİYER

Jartiyer giymek her kadını seksi bir görünüme kavuşturur. Ama daha önce hiç giymemiş biriyseniz düğün gününüzde sizi rahatsız edebilir. Bu rahatsızlığın önüne geçmek için düğün gününüzden birkaç gün öncesinde jartiyeri giyip alışmaya çalışın.

DERİN DEKOLTELİ GELİNLİK

Derin dekolteli bir gelinlik tercihinde göğüslerin güzel görünmesi çok önemli. Dekolteler için yapılmış derin sütyenleri tercih edebilirsiniz.

Önerilen Haberler