Doğru Seçilen 2 Parça İle Mükemmel Kombin Yapmak Mümkün

Doğru Seçilen 2 Parça İle Mükemmel Kombin Yapmak Mümkün

Kusursuz tesettür kombinler yapmak için sadece doğru seçilen iki parça yeter!

Baştan aşağı benzersiz tasarımları bir araya getirmek için de vakit harcamanıza gerek yok. İşte "Hangi iki parça öne çıkarsa kombin stil sahibi olur?" sorusunun cevapları…

Sportif Ceket & Şal Uyumu

Tesettürlü kadının kombinlerinde en öne çıkan dış giyim ve eşarplara gerekli değeri vermek gerekiyor. İlk bakışta göze çarpacak bu iki parçanın uyumuysa mükemmel kombinler yapmanız için birebir. Yüksek modanın sportif anlayışına yatkın sportif bir ceketle aynı renk şalınızın uyumu ahengi yakalayacak. Bunun dışında kalan parçalarda sadece sadeliği yansıtın.

Elbise & Karakteristik Ayakkabı & Çanta

2018 sezonunda iki farklı stili yansıtacak parçaların bir arada kullanımı göze çarpıyor. Siz de iki parçayla mükemmel görünümü yakalamak istiyorsanız, romantik bir elbiseyle karakteristik ayakkabı kombinlerini kullanın. Bahar renklerinde fırfırlı bir elbise ve sivri burun makosenleri buluşturun. İkilinin bir aradaki hem zıt hem de uyumlu görünümleri ikonik duruşunuzu ortaya koyacak.

Romantik Etek & Bluz

Yüksek modanın yeni duruşunda sportif kesimleri ışıltılı detaylarla buluşturmak var. Siyah tül ya da dantel eteklerin üzerindeki metalik ışıltılar ya da krem tüllerin üzerindeki altın ışıltılarla tasarlanan parçalara sezonda birçok mağazada rastlayacaksınız. Bu tasarımları kombinlerken benzer ışıltıya sahip eşarplarınızla uyumu yakalayın. Kalan diğer parçalar ise kombinde yok olmalı. Ana renginiz siyahsa siyahla, kremse krem diğer parçaları en dikkat çekmeyen halleriyle kullanın.

İkonik Gözlük & İkonik Çanta

Baştan aşağı simsiyah bir kombin bile yapsanız sadece aksesuar uyumlarınızla dikkati çekebilirsiniz. Güneşli günler yaklaşmışken geçmişin izlerini taşıyan retro gözlüklerle ikonik bel çantalarını kombinleyin. Bakışları üzerine çekecek yüksek modanın yepyeni trendi bu ikiliyle çabasız şıklığın tadını çıkarın.

Takım Uyumuna Dikkat

Sezonda çabasız şıklığı ayaklarınıza kadar getirecek ikilileri dolaplara eklemeyi unutmayın. Ancak unutmamanız gereken dikkati takımlar değil, onlara eşlik eden ayakkabı ve şalınızın çekeceği. Mesela, yeşil bol pantolon ve yeşil tunik takımlarını giydikten sonra işiniz çok kolay olacak. Kontrast uyum için mavi sandaletler ve mavi desenle eşarpları kombinlemelisiniz.

Şık Tunik & Şık Babet

Mükkemmel kombin için elinizde olması gereken iki parça, şık bir tunik ve ona uyumlu şık bir babet. Sezonun püskül detaylı, volan kollu, fırfırlı, fiyonklu gibi bahar renkli tuniklerinden uçuş uçuş yazlık kumaşlarla tasarlananları kombinlere dahil edin. Bunun dışında tuniğe uygun şık bir babet yeterli olacak. Tuniğin şıklığını örtmeyecek naif desenli bir eşarp, geçiş olarak kullanacağınız bol beyaz bir pantolon çok işinize yarayacak.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Kaynak: Yeşil Topuklar

Önerilen Haberler