Doğumu kolaylaştıran mucize bitki: Meryem Ana otu

Doğumu kolaylaştıran mucize bitki: Meryem Ana otu

Hamile kadınların sancılarını azaltan ve doğumu kolaylaştıran Meryem Ana otu, gebelik dışında da birçok soruna çözüm oluyor. Hamile kalmak ve doğumu kolaylaştırmak için kullanılan Meryem Ana otunun etkileri sizi de çok şaşırtacak.

Fatma Ana Eli otu olarak da bilinen Meryem Ana otu, bebek sahibi olmak isteyenlere umut olduğu gibi gebe kadınların doğum süreçlerinin çok rahat geçmesini de sağlıyor.

ÇOCUK SAHİBİ OLMAK İSTEYENLERE UMUT OLUYOR

İlk olarak Arabistan'da ortaya çıkan Meryem Ana otu, kök şeklinde yumru yapıya sahiptir. Yağmurlu günlerde yaprak açan ve kök kısmında su biriktiren bitki, kurak günlerde kabuğuna çekilip kuru bir hale gelir. Meryem Ana otu, yüksek oranda östrojen hormonu içermesi ile kanı hızlandırıcı etki gösterir. Bunun yanında sperm hücrelerinin sayısını çoğaltması ile hamilelik sürecine olumlu etki eden bitki, çocuk sahibi olmak isteyen çiftlerin umudu oluyor.

DOĞUMA YARDIM EDİYOR

Kendi kendini tohumlama özelliği olan Meryem Ana otu, doğum yapacak olan kadınlara da yardım ediyor. Meryem Ana otu doğumdan önce içildiğinde rahim ağzını genişleterek doğumu rahatlatıyor. Çocuk sahibi olma ve doğum konularında çiftlere yardımcı olan Meryem Ana otunun kullanımı da oldukça pratiktir.

MERYEM ANA OTUNUN FAYDALARI

Meryem Ana otu doğurganlık üzerine olduğu kadar farklı konularda da sağlığa faydalar sağlıyor.

Yüksek oranda östrojen hormonu bulunması ile hamile kalmayı kolaylaştırıyor.

Doğumdan önce içildiğinde rahim ağzını genişleterek doğumu kolaylaştırıyor.

Doğum sancılarını azaltıcı etki gösteriyor.

Sperm kalitesini ve spermin yumurtalıklara yerleşme hızını artırıyor.

İdrar kaçırma problemin çözülmesine yardım ediyor.

MERYEM ANA OTUNUN KULLANIMI

Meryem Ana otunu cam sürahide 1 gün boyunca bekletin. Sabah ve akşam eşinizle beraber Meryem Ana otunun suyunu için. Bu işlemi ovulasyon döneminde yapmak hamilelik ihtimalini artıracaktır.

Yorumlar

Önerilen Haberler

Tam sürüm için tıklayın.