Dövmeleriyle dikkat çeken ünlüler

Dövmeleriyle dikkat çeken ünlüler

Dövme birçok insan için kendini ifade etme şeklidir. Televizyonun ve sinemanın tanınmış isimleri de farklı ve iddialı dövmeleriyle her an gündemdeler.

Özellikle bazı isimler var ki yıllar yılı yaptırdıkları dövmeler ile hep çok konuşuldu. Anlamlı ya da anlamsız bir çok çeşidi olabilen dövmelere sahip tanınmış isimleri sizin için derledik.

1.ARKADAŞLIK DÖVMESİ

Maisie Williams ve Sophie Turner'ın arkadaşlıklarının başlangıcı için yaptırdıkları dövme oldukça konuşulmuştu. Dünyaca ünlü Game of Thrones dizisinde iki kardeşi canlandıran Williams ve Turner gerçek hayatta da sıkı dostlar.

2.ANGELINA'NIN BILLY BOB SEVGİSİ

Angelina Jolie, 2003 yılında tartışmalı ve sansasyonel bir ilişki yaşadığı Billy Bob'un ismini sol omzuna dövme yaptırmıştı. Bir kesim tarafından eleştirilse de bir kesim bu gel gitli ilişkinin büyük hayranıydı. İlişkileri bittikten sonra ise bu dövmeyi çocuklarınıv doğum yerlerinin koordinatlarıyla kapattı.

3.EFSANELEŞEN AŞKIYLA JONNY DEEP

90'lı yılların efsaneleşen aşıkları Jonny Deep ve Winona Ryder, hızlı başlayan aşklarını hızlı tüketmişlerdi. Ancak o zamanlar Hollywood'un sakin çocuğu Jonny ve bohem prenses Winona'nın ilişkileri Deep'in alkol sorunları ve manik depresif halleri yüzünden bitmişti. Efsane oyuncu Jonny Deepise bu aşkı her zaman içinde yaşayacağından emin bir şekilde ilişki esnasında koluna bir 'Winona Forever' dövmesi yaptırmıştı. Daha sonra bu dövme değiştirilip 'Wino Forever' halini alsa da birbirlerinin hayatlarından çok zor çıkmış iki insandılar.

4.MILEY CYRUS'IN KAVANOZ DÖVMESİ

Uzun ve çalkantılı bir ilişki yaşadıktan sonra ayrılıp 2 yıl sonra tekrar barışan Liam Hemsworth ve Miley Cyrus bu aralar Hollywood adına en çok konuşulan haberlerden birisi. Tekrar barışıp aile arasında evlenen çift başlarda oldukça mutluydular. Öyle ki Liam ödül törenlerinden eşine ilan-ı aşk etmiş, Miley ise buna karşılık Avustralya asıllı eşi için Avustralya'nın geleneksel yiyeceklerinden olan 'Vegemite' sosunun kavanozunu dövme yaptırmıştı. Ancak bu ilişki de kötü sona bitti ve çift boşanma haberlerini doğruladı.

5.ED SHEERAN'İN DÖVME SEVGİSİ

Her fırsatta ne kadar dövme sevdiğini dile getiren Ed Sheeran neredeyse tüm üst bedenini dövmelerle kaplattı. Son olarak bir kedi patisi yaptıran İngiliz şarkıcı bu dövmesini hayvan hakları ile ilişkilendirdiğini söyledi.

6.'İNGİLİZ YAPIMI' CARA DELEVINGNE

Cara Delevingne bir diğer dövme severlerden. Her ne kadar her yeri dövme kaplı olmasa da vücudunun bir çok yerinde dövmeleri mevcut. En çok dikkat çeken dövmesi ise ayağının altındaki 'Made in England' dövmesi olan güzel manken bu dövmesini ülkesini çok sevdiği ve ülkesiyle gurur duyduğu için yaptırdığını söylüyor.

7.AĞIZ İÇİ DÖVMESİYLE KENDALL JENNER

Aykırı bir aileden gelse de tarzı genelde durağan izleyen Kendall Jenner yaptırdığı farklı dövme ile aylarca konuşulmuştu. Ağzının içine 'meow' yazdıran Jenner, aklına gelen ilk kelimenin bu olduğunu ve bu yüzden meow yazdırdığını söylüyor.

Önerilen Haberler