Dudak Şekliniz Karakterinizi Yansıtıyor Dudak Şekliniz Karakterinizi Yansıtıyor

Dudak Şekliniz Karakterinizi Yansıtıyor

Dudak şeklinizin karakterinizi yansıttığını biliyor muydunuz? Hangi dudaklar sorumluluk sahibi, hangi dudaklar nazlı? Hadi yakından bakalım.

ALT VE ÜST DUDAĞI EŞİT OLANLAR

Alt ve üst dudağı eşit olanlar makul ve dengeli kişiliği olan insanlardır. Eleştiriye açık ve saygılıdırlar. Bu şekilde dudağı olan insanları sinirlendirmek neredeyse imkansızdır. Onlar için bardağın yarısı boş değil, yarısı doludur.

İNCE HAFİF KABARIK DUDAKLILAR

İnce ve hafif kabarık dudaklı olanlar biraz nazlı yaramaz ve konforlarına düşkün insanlardır. Biraz bencil gibi görünseler de aslında sadıklardır.

ALT DUDAK KALIN ÜST DUDAK İNCE

Özgürlüğüne düşkün ve macerayı seven bu kişiler, ofis ortamı ve sıkı kuralların olduğu ortamlar için ideal değildir.

İNCE DUDAKLILAR

İnce dudaklılar genellikle yalnızlığı severler. Problemlerini kendi başlarına çözen ince dudaklılar, sosyal ortamlara da kolay uyum sağlar.

YUVARLAK DUDAK OYUĞU

Yuvarlak dudak oyuğu olanlar duygusal kişiliğe sahiptir. Yardımsever ve hassastır.

YUMUŞAK VE KALIN DUDAKLAR

Bu kişiler fedakardır. Yumuşak ve kalın dudaklı bir insansanız sizin dışınızdaki canlıların sizin çok büyük önemi var demektir. Sokak hayvanları, yardıma muhtaçlar, sizin ilgi alanınıza girer.

ÜST DUDAĞI ÇOK İNCE OLANLAR

Üst dudağı çok ince olanlar lider ruhlu insanlardır. Bu kişiler, enerjik, çözüm odaklı, ve ikna kabiliyeti yüksek insanlardır. Ancak romantik yönleri biraz zayıftır.


Yorumlar
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Önerilen Haberler