Düğün Davetlerine Giderken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Düğün Davetlerine Giderken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Davetli olduğunuz düğüne giderken birtakım hususlara dikkat ederek, düğünde şık ve rahat olabilirsiniz.

ELBİSE İLE RİSKİ SIFIRA İNDİRİN

Düğüne giderken pantolon, ceket ve bluz kombinlemekbiraz zorlayıcı olabilir. Düğünün konseptini bilmediğiniz için uyumsuz bir görünüm ortaya çıkabilir. Topuklu ayakkabı ve çanta ile kombinleyeceğiniz elbise seçimi riski sıfıra indirmenizi sağlayacaktır.

JOKER ELBİSE: SİYAH

Siyah elbiseler düğünlerde rahatlıkla giyebileceğiniz seçeneklerdir. Zarif ve asil bir renk olan siyah, düğün fotoğraflarında yıllar geçse de şık görünmenizi sağlayacaktır.

KISA ETEKLER OLMAZ

Düğün ortamı için uzun etekler idealdir. Klasik ve şık görünüm için uzun etekler kısa eteklere göre istenen sonucu vermeye yardımcı olur. Düğün fotoğraflarında kısa etekle düğünün rüküşü olarak görünmek, hiç de hoş olmayacaktır.

TOPUKLU TERCİHİNE DİKKAT

Eğer düğünde topuklu giymek istiyorsanız bu durumda seçtiğini modelin rahat bir tasarıma sahip olmasına özen gösterin. Topuğu yüksek olmayan yere rahat basabileceğiniz topuklu ayakkabı ile düğünde rahatlıkla dans edebilirsiniz.

BEYAZ OLMAZ

Düğünde beyaz elbiseden uzak durun. Gelinin rengi olan beyaz, gelinin beyaz gelinlik tercih etmemesi durumunda da seçilmemelidir. Beyaz renk dışında renk seçiminde özgürsünüz.

KOYU TONLARDA DANTEL TERCİHİ

Dantel detaylı bir elbise tercih edecekseniz, açık renk elbise seçimi doğru olmayacaktır. Koyu renkli dantelli elbise, payetli elbise modeline göre daha uygun bir seçimdir.Dantel elbisenin tasarımına göre zarif düz renk bir elbise seçimi de sizi ön plana çıkaracak bir detay olacaktır.

KÜÇÜK BİR ÇANTA OLMADAN ASLA

Düğüne giderken yanınızda mutlaka küçük bir çanta bulundurun. Bu detay, şık görünmenizi sağlarken aynı zamanda ihtiyaç duyduğunuz materyalleri yanınızda bulundurmanızı sağlayacaktır.

Facebook'ta Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
Yorumlar

Önerilen Haberler

Tam sürüm için tıklayın.