Düğün fotoğrafçılarından uzun evliliğin sırları

Düğün fotoğrafçılarından uzun evliliğin sırları

Düğün fotoğrafçılarının gözlemleri ile elde ettikleri bilgilere göre gelin ve damadın fotoğraf çekilme sırasındaki davranışları evliliğin uzun ya da kısa olacağı konusunda işaretler veriyor. İşte uzun evliliğin işaretleri...

Mutlu ve uzun evliliğin sırları için aile danışmanlarına yakın çevrenize ya da uzman psikologlara danışıyor olabilirsiniz. Ancak bu konuda belki de en çarpıcı tespitleri düğün fotoğrafçıları yapıyor.

ÜÇ AY SONRA BOŞANDILAR

Düğün Fotoğrafçısı Rob Greer, Los Angeles:

"Bir damat beni telefonla arayıp düğünü için tuttu. Düğün mekanına varıp kendimi geline tanıttığımda, kamerama el hareketi yaptı ve "Bugün şu lanet olası şeyi sakın bana tutma!" dedi. Bu oldukça zor bir gün haline geldi.

Üç ay sonra boşandılar.

DÜĞÜN PASTASININ KESİLME BİÇİMİ

2D Printer:

"Kulağa biraz sevimsiz gelebilir ama bence düğün pastası kesildiği anlar çok önemli. Çift birbirlerine pasta yediriyor mu? İyiye işaret. Biri diğerinin burnuna, yüzüne krema bulaştırıyor mu? Problem yok. Ama çiftlerden biri misilleme mi yaptı. Kötüye işaret. Bence bu ilişkiyi bitirebilecek bir sevgisizliğin göstergesidir. Yüzünüze krema sürülmesini istemiyorsanız bile, gülebilmeniz ve iyi vakit geçirebilmeniz gerekir."

"BÜTÇE PLANLAMASI"

Carlos G Osorio, owner of Miami Photo:

"Düğün öncesi gelin ve damatla, beni neden düğün fotoğrafçıları olarak seçtiklerine dair bir soru sorarım. Gelin yaptığımız toplantı sırasında izin istedi ve tuvalete gitti. O gittiğinde damat 'Bu düğün beni bitirecek. Bütçe planladığımızın iki katı.' dedi. 150'den fazla misafiri olan, muhteşem düğünlerinden altı ay sonra ayrıldılar."

"KÖTÜYE İŞARET"

Gretchen Wakeman:

"Düğün töreninde çoğu çift oldukça heyecanlı oluyor. Tüm düğün törenini fotoğrafladım ve çiftin sadece birkaç fotoğrafını alabilmiştim. Bu oldukça kötüye işaret."

DUYGU YOKSA HEMEN ANLAŞILIYOR

SuccessiveApprox:

"Özellikle, iletişim, sıcaklık, duygusal bağa dair anları yakalamaya çalışıyoruz. Bunlar varsa da yoksa da hemen anlaşılıyor.

Organizasyondan önce yaptığımız toplantılarda gelinin ve damadın törene dair kullandığı dili dinliyoruz. Kısa sürede neye odaklandıkları ortaya çıkıyor. Birçok çift, özellikle de genç çiftler oldukça açık bir şekilde bir düğüne odaklanıyor ancak evliliğin kendisini pek dikkate almıyorlar. Genç çiftler ve ikinci evliliklerini yapan çiftler arasındaki fark büyük."

ODAK NOKTASINA DİKKAT

DirectinLA:

"Hala birlikte olup olmadıklarını bilmiyorum ama damat tören için yürürken telefonundaydı ve kot pantolon giymişti. Gelin pek mutlu değildi. Maalesef gelinin o anki tepkisini fotoğraflayamadım."

Önerilen Haberler