Düğün Fotoğrafları Artık Bildiğiniz Gibi Değil!

Düğün Fotoğrafları Artık Bildiğiniz Gibi Değil!

Artık düğün fotoğrafçılığı klasik anlayışın dışına çıktı. O güne nasıl heyecanla hazırlanıldığını anlatan, hazırlık esnasında yaşanan aksilikleri veya sürprizleri hatırlatan unutulmaz bir hikâyeniz oluyor.

Avrupa'nın en büyük Evlilik Hazırlıkları Fuarı olan Evlilik Dünyası, bu yıl 2-4 Şubat tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar'da yapılacak. Evlenecek çiftler, yeni trend gelinlikten davetiyeye, damatlıktan düğün mekanına, fotoğrafçıdan nikah şekerine kadar aradıkları her şeyi bulabilecekleri fuarda, 3 gün içinde düğün organizasyonlarını planlama ve bütçelerine uygun ürün ve hizmetleri görme şansını elde edecekler.

Fuarda, düğün fotoğraflarında gelinen son noktayı birebir görme şansına da sahip olacaksınız. Özel teknikler, farklı çekimler ve hikayeler sunan fotoğraf firmalardan fikir alabilir, örnek fotoğrafları görerek kendi hikayenize uyarlayabilirsiniz. Fuarı ziyaret etmek içinadresinden şimdiden ücretsiz online davetiyenizi almayı unutmayın. Alternatif fotoğraf çekimlerini görmek ve kendinize en uygun olanı seçmek için bu fuarı kaçırmayın!

Aylarca hazırlandığınız düğününüz siz daha ne olduğunu anlamadan bitiverir ve geriye yaşadığınız güzel anılar ve fotoğraflarınız kalır! Düğün günü telaşıyla aceleye getirdiğiniz bir fotoğraf çekimi sizin için kabusa dönüşebilir! Hayatınız boyunca saklayacağınız fotoğraflar için önceden yapılacak planlı bir çalışmayla çok özel anları yakalayabilirsiniz.

Size özel ve unutulmaz bir hikaye ortaya koyan düğün fotoğrafçıları, konsept çekimlerin yanı sıra düğün günü telaşınızı da an be an kaydederek yaşananları ölümsüzleştiriyor. O güne nasıl heyecanla hazırlanıldığını anlatan, hazırlık esnasında yaşanan aksilikleri veya sürprizleri hatırlatan unutulmaz bir hikâyeniz oluyor.

DÜĞÜN BELGESELİ İLE EN ÖZEL GÜNÜNÜZÜ RENKLENDİRİN!

Düğün fotoğrafçılığında klasik bir albüm yerine artık klipler moda! Düğün Belgeseli adıyla düğün sabahı başlayan hikayeniz, düğün bitene kadar her anınıza eşlik ederek hazırlanan videolardan oluşuyor.

Fotoğraflar ise istediğiniz her konsepte uygun bambaşka alanlarda çekiliyor ve size özel, sizi yansıtan tarzınızla bütünleşiyor. Sosyal medya ile birlikte değişen fotoğraf anlayışı klasik stüdyo fotoğrafından çıktı. Videolar için ise jimmy jib, drone gibi kameralar kullanılarak size özel görüntüler ortaya çıkarılıyor.

Hayatınızın bu en özel gününe imza atacak o fotoğrafları çekecek kişiye nasıl karar vereceğinizi anlamak için yapmanız gereken en önemli şey, öncelikle daha önce çekilmiş fotoğrafları incelemeniz. Birkaç küçük ön araştırmadan sonra karar verilen fotoğrafçılar ile görüşebilirsiniz. Doğru fotoğrafçıya ulaşmak için aşağıdaki soruları sormanız yeterli olacak.

• Ne tür çekimler yapıyorsunuz?

• Çekim mekânlarınız nereler? Bizim tercih ettiğimiz mekânda çekim yapıyor musunuz?

• Çekime katıldığınız kişi sayısı ve çekimlerin hafta içi veya hafta sonu olması fiyata yansıyor mu?

• Çekimlerde hangi ekipmanları kullanıyorsunuz?

• Çekimler sırasında ne tür aksesuarlar kullanabiliriz?

• Çekim sırasında yanınızda yedek bir fotoğraf makinası da olacak mı?

• Çekilen tüm fotoğrafları mı teslim ediyorsunuz; yoksa belli bir sayıda sınırlıyor musunuz?

• Fotoğrafları tab mı ediyorsunuz, DVD formatında mı teslim ediyorsunuz?

• Albüm ve baskı kaliteleriniz nasıl? Albüm paketleriniz neler ve fiyatları nedir?

• Fotoğraflar ham mı işlenmiş mi oluyor? Ne zaman teslim ediyorsunuz?

DÜĞÜN FOTOĞRAFLARI MEKAN ÖNERİLERİ

Eğer düğününüz İstanbul'da olacaksa, mekan konusunda hiç sıkıntı çekmeyeceksiniz! Son dönemde revaçta olan mekanları sizler için derledik. İşte o mekanlar:

Eski İstanbul Sokakları ve Tarihi Mekanlar: Kuzguncuk, Balat, Galata çevresi, Arnavut kaldırımlı dar ve nosyaljik sokaklar, Boğaziçi kıyıları, vapur iskeleleri, saltanat kayıkları, Kız Kulesi, Galata Kulesi, Sultanahmet çevresi, Haydarpaşa tren garı, Sirkeci tren garı.

Parklar/ Bahçeler: Emirgan Korusu, Yıldız Parkı, Hidiv Kasrı, Atatürk Arboretumu.Facebook'ta Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
Yorumlar

Önerilen Haberler

Tam sürüm için tıklayın.