Dün akşam Masterchef'te kim elendi, eleme adayı belli oldu mu? 17 Eylül Masterchef elenen isim kim? Masterchef'e en son bölüm kim veda etti?

TV8 ekranında yayınlanan Masterchef yarışması heyecanla devam ediyor. Dün akşam Masterchef'te kim elendi? Masterchef elenen kim oldu? Masterchef All Star eleme adayı kim? soruları gündeme geliyor. Peki, Dün akşam Masterchef'te kim elendi, eleme adayı belli oldu mu? 17 Eylül Masterchef elenen isim kim? Masterchef'e kim veda etti?

Masterchef yarışması seyirciler tarafından yoğun ilgiyle izleniyor. 17 Eylül 2023 Masterchef elenen isim kim oldu ve Masterchef son bölüm kim elendi merak ediliyor. Arama motorlarında ise izleyiciler Dün akşam Masterchef'te kim elendi, eleme adayı belli oldu mu? 17 Eylül Masterchef elenen isim kim? Masterchef'e kim veda etti? sorularına yanıt aradı. İşte detaylar...

DÜN AKŞAM MASTERCHEF'TE KİM ELENDİ?

MasterChef All Star programının son bölümünde kaptanlık oyununun heyecanıyla dolu anları yaşandı. Jüri üyeleri Mehmet Şef, Danilo Şef ve Somer Şef, yarışmacılardan çiğköfte yapmalarını istediler. Bu zorlu görev sonunda mavi takımın kaptanı Ayaz oldu. Takımlar şu şekilde oluştu:

Mavi Takım:

- Ayaz (Kaptan)

- Kıvanç

- Tahsin

- Hasan

- Sergen

- Tanya

- Azize

- Barış

- Alican

Kırmızı Takım:

- Kerem (Kaptan)

- Barbaros

- Esra

- Dilara

- Tolga

- Sefa

- Batuhan

- Eda

MASTERCHEF DÜN 18 EYLÜL KİM ELENDİ?

Ayrıca, MasterChef All Star programının son elenen yarışmacısı Gamze Tosun oldu. Bu sezon veda eden diğer yarışmacılar ise sırasıyla Güzide, Burcu, Büşra, Berker Mert, Rıfat, Eray, Çağatay, Suna ve Gamze oldu. Yarışmanın ilerleyen bölümleri ve yeni gelişmeler için takipte kalın.


MASTERCHEF TÜRKİYE

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicileri ekran başına kilitleyen yemek yarışması programı MasterChef Türkiye'de her bölüm nefes kesiyor! TV8'in heyecan dolu yemek yarışması MasterChef yeni sezonda da tüm hızıyla devam ediyor. Dünyaca ünlü şefler Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna'nın karşısına çıkacak yarışmacılar, adeta ecel terleri döküyor. Peki kendilerinden istenen yemekleri, servis edilebilir hale getirmek için tüm gayretlerini ortaya koyan yarışmacılardan hangileri geçer not alacak?

MASTERCHEF GAMZE KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, NERELİ?

MasterChef Gamze Tosun 34 yaşında ve yarışmaya İstanbul'dan katılıyor. Evli ve 5 çocuk annesi olan Gamze Tosun, ev hanımı. Yemek yapmayı çok seven Gamze, MasterChef Türkiye yarışmasına geçen sene de katılmış ancak erken elenmiş bir isim. Hırslı yarışmacı elenmesinin ardından İBB'nin meslek kurslarına katılarak aşçılık eğitimi almış.

Önerilen Haberler