Dünyaca Ünlü İsimler Mickey İçin Birlikte

Dünyaca Ünlü İsimler Mickey İçin Birlikte

Disney’in efsane karakteri Mickey’nin yaratılışının 90. yıldönümünde dünyaca ünlü isimler “Together For Short Lives” Vakfı’nı desteklemek amacıyla bir araya geldiler.Disney'in efsane karakteri Mickey'nin yaratılışının 90. yıldönümünde dünyaca ünlü isimler "Together For Short Lives" Vakfı'nı desteklemek amacıyla bir araya geldiler.

Mickey'nin yaratılışının 90. yılı kutlamaları kapsamında, tanınmış İngiliz moda fotoğrafçısı RANKIN'in çektiği fotoğraflarla "Mickey Mouse ve Me" adlı özel edisyon bir kitap oluşturuldu. 1928'de ilk kez Steamboat Willie'de izlediğimiz Mickey'nin, "Gerçek Bir Orijinal" olarak ilham verici etkisine gönderme yapan çekimlerde aralarında Kate Moss, Mark Hamill, Tinie Tempah, Phillip Schofield, Amanda Holden ve Heidi Klum gibi moda, film, müzik, TV ve eğlence dünyasından ünlülerin yanı sıra vakfa yardım eden ailelerin portrelerine de yer verildi. 

Yaz döneminde çevrimiçi olarak, eBay üzerinden satışa sunulacak kitaptan elde edilecek tüm gelirler, hayati tehlike taşıyan hastalıklarla mücadele eden çocuklara kaynak sağlamak amacıyla "Together For Short Lives Vakfı"na bağışlanacak. 

Kitapta portreleri ile yer alacak ünlüler arasında aktris Sadie Frost, X Factor birincisi Louisa Johnson, Açlık Oyunları filminin yıldızı Sam Claflin, komedyen Julian Clary, Marvel Kaptan Amerika: İlk Yenilmez filminin yıldızı Hayley Atwell, oyuncu ve model Liv Tyler bulunuyor.

Önerilen Haberler