Dünyanın En Genç Milyarderi: Kylie Jenner Dünyanın En Genç Milyarderi: Kylie Jenner

Dünyanın En Genç Milyarderi: Kylie Jenner

Khloe-Kim Kardashian kardeşlerin üvey kardeşi olarak anılmanın çok ötesine geçen Kylie Jenner, henüz 21 yaşında "en genç milyarder" unvanına sahip oldu.

23 yaşında aynı unvana sahip olan Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg'den unvanı alangenç girişimci iş kadını ve aynı zamanda bir anne olan Kylie Jenner, kısa sürede dünyanın en tanınmış ve en zengin kişilerinden biri oldu.

"HİÇBİR BEKLENTİM OLMADI"

Genç girişimci Jenner, Forbes' yaptığı açıklamada "Hiçbir beklentim olmadı. Geleceği öngörmedim. Ancak bu unvanı kazanmak gerçekten çok iyi hissettirdi. Bu büyük bir takdir" dedi.

Kylie Jenner

SOSYAL MEDYADAN DİKKATLERİ ÇEKMİŞTİ

Modellik de yapan Kylie Jenner, "Kylie Cosmetics" markasını 2015'te kurmuş ve sosyal medya üzerinden kısa sürede milyonların ilgi odağı olmuştu.

Kylie Jenner

KYLİE JENNER KİMDİR?

Kylie Jenner, 10 Ağustos 1997'de Los Angeles'te dünyaya geldi. Kris Jenner ve Bruce Jenner'in kızı olan Kylie, Kendall Jenner'in küçük kardeşidir. Rob Kardashian, Khloe Kardashian ve Kim Kardashian da Kylie Jenner'in üvey kardeşleridir. Genç milyarderin baba tarafından 4 üvey kardeşi daha var.

Kylie Jenner

Kylie Jenner, 14 yaşında modellik kariyerine adım attı. Sosyal medyada güçlü bir etkiye sahip olan genç milyarder, her bir paylaşımının 1 milyon dolar değerinde olduğu ortaya konuldu.

Yorumlar
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Önerilen Haberler