Dünyanın En Güzel Kadını Olarak Seçildi: Jennifer Garner

Dünyanın En Güzel Kadını Olarak Seçildi: Jennifer Garner

People dergisi 2019 yılının en güzel kadının Jennifer Anne Garner olarak duyurdu. Haberi aldığında şaşkınlık yaşayan ve hiç beklemeyen Garner, bu durumu kabullenmekte zorlandı.

Bu sene dünyanın en güzel kadını ünvanı ile People kapağı olan kişi dünyaca ünlü oyuncu Jennifer Garner oldu. En iyi oyuncu ödülünü de alan güzel kadın için bu durum şoke edici oldu.

"BU ÇOK SAÇMA"

People 2019 yılının en güzel kadının en iyi kadın oyuncu ödülünün sahibi olan Jennifer Garner olarak açıkladı. Ünlü oyuncu haberi aldığı sırada Amerikalı dünyaca ünlü talk show programı The Ellen DeGeneres Show'daydı. Ünvanını duyduktan sonra aşırı şaşıran Garner, şaşkınlığını "Sizin de beklediğiniz gibi ben de Kaia Gerber'i bekliyordum ama ben seçildim. Bu çok saçma" sözleri ile dile getirdi. Şaşkınlığı geçtikten bir süre sonra ise durumu değerlendirdi ve düşüncelerini şu şekilde dile getirdi: "Aynaya bakmak yerine dünyaya neler verebileceğimi düşündükçe daha mutlu hissediyorum"

GEÇEN YIL PİNK SEÇİLMİŞTİ

People dergisi, geçen yılın en güzel kadını olarak Amerikalı şarkıcı ve söz yazarı Pink'i seçmişti. People dergisinin bu yılın en güzel kadını seçtiği 47 yaşındaki ABD'li aktris, yapımcı ve aktivist Jennifer Garner, derginin özel sayısının kapağında yer aldı.

Önerilen Haberler