Dünyanın En Tuhaf 9 Gelinliği

Dünyanın En Tuhaf 9 Gelinliği

Tüm kadınlar beyaz bir gelinlik hayal edecek diye bir durum yok. Bazıları oldukça farklı olmak istemişler. İşte, size dünyanın en ilginç 9 gelinliği...

Gelinlik denildiğinde hemen hemen hepimizin zihninde aynı şeyler canlanır. Beyaz, parlak ve uzun bir elbise, gerisi sadece detaylar. Ama bazı gelinler var ki onlar hiç de klasik gelinlikler tercih etmemiş. İşte, dünyanın en fantastik gelinlikleri…

GAZETEDEN GELİNLİK

Düğünlerin her zaman gereksiz pahalı olduğunu düşünenlerden misiniz? O zaman bu gelinlik tam size göre. Çünkü maliyeti tahmin edebileceğinizin çok altında. Gazete kağıdından yapılan bu gelinlik yüzleri gülümsetse de neden yapıldığı hala çözülebilmiş değil.

TIĞ İŞİ GELİNLİK

Ne kadar emek var tahmin bile edemeyiz. El işine kesinlikle saygımız var ama bu kadarı biraz fazla olmuş. Annelerimizin bizi koruyup kollamak isteği, gelinliğin etrafına koza örmüş sanki.

KOYUN YÜNÜ GELİNLİK

Bizim tahminimiz bu gelinliğin koyun yetiştiriciliği ile ünlü bir yerden olabileceği. Özellikle İrlanda, İskoçya dağlarından. Ama asıl anlayamadığımız neden gelin en güzel gününde sıcaklayıp terleme ihtimalini göze almış?

PASTA GELİNLİK

Evet ikisi yan yana gelince aklımızda düğün canlanıyor. Ama bu gelin ikisini bir arada çıkarmanın yolunu bulmuş galiba. Üstelik istediği zaman pasta elinin altında.

BEYAZ ÇİKOLATADAN GELİNLİK

Beyaz çikolatadan oluşan bu gelinlik için söyleyebileceğimiz bir kaç şey var. Öncelikle beyaz olması iyi olmuş ama gelinlik her an eriyebilir ve bir faciaya yol açabilir.

BALONDAN GELİNLİK

Düğün denince "Çocuklarınızı pistten alın lütfen" cümlesini duyar gibi oluyoruz. Bu gelin varken çocuklarının ilgisi pistte değil de gelinde olacakmış gibi görünüyor.

CUP CAKE GELİNLİK

Bir zamanlar bir televizyon programına çıkan cup kekçiler hemen hemen her şeyi cup kek ile yapabiliyorlardı. Muhtemel olarak bu gelinlik de o dönemden kalmış. İnsanın her şeyi bir kere denemesi güzel şey tabi.

TUVALET KAĞIDINDAN GELİNLİK

"Tuvalet kağıdından da gelinlik mi olur? Bu çok fazla!" dediğinizi duyar gibiyiz. Evet, bu gelin tüm eleştirilere direnmiş ve tuvalet kağıdından bir gelinlik giymiş. Bize de sadece bir yastıkta kocayın demek düşer.

DEVASA UZUN KUYRUKLU GELİNLİK

Devasa demek az kalır. Çünkü bu gelinliğin kuyruğu tam 3 km. Özellikle pistten daha çok yukarıdan görülebilen kuyruk, oldukça zahmetli olmalı. Zira biz ona maraton kuyruklu gelinlik de diyebiliriz. Bu kuyruğun maliyetini ise düşünmek bile yorucu.

Facebook'ta Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
Yorumlar

Önerilen Haberler

Tam sürüm için tıklayın.